چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳

اشتغال ۷۸۰۰ نفر در ۱۱ پروژه اقتصاد مقاومتی

اشتغال

تهران-معاون سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به ایجاد اشتغال۷۸۰۰نفر در۱۱ پروژه اقتصاد مقاومتی سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها عموماً مربوط به امنیت غذایی، تغییر الگوی کشت، صادرات و ارزآوری است.

به گزارش قدس آنلاین ،معاون سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به ایجاد اشتغال۷۸۰۰نفر در۱۱ پروژه اقتصاد مقاومتی سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها عموماً مربوط به امنیت غذایی، تغییر الگوی کشت، صادرات و ارزآوری است.

مصطفی جلیلی اظهار کرد:این پروژه‌ها در راستای امنیت غذایی با اتکا به تولیدات و محصولات داخلی، اصلاح الگوی کشت و افزایش بهره‌وری در تولید، صادرات و ارزآوری به کشور، با توجه به سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی در سالی که توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان رونق تولید نام‌گذاری شده، پیشنهاد و به تصویب رسیده است.

وی گفت: پروژه‌های عمومی در نظر گرفته‌شده برای سطح کشور در جهت افزایش ضریب خوداتکایی محصولات اساسی، افزایش راندمان در تولید، شامل تولید گندم، جو، دانه‌های روغنی، تولیدات محصولات دام و طیور(گوشت قرمز، شیر و گوشت سفید و تخم‌مرغ)، تجهیز اراضی به سیستم‌های نوین آبیاری و انتقال کشت از فضای باز به فضای بسته (گلخانه) و.... است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.