یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین:

بیانیه گام دوم انقلاب، نشان گر سیاست های کلی نظام است

شاهرخی قزوین

قزوین_ فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در مراسم افتتاح ساختمان جدید ناحیه بسیج دانشجویی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب، نشان گر سیاست های کلی نظام است.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، ساختمان جدید ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان و دانشجویان در مجتمع فرهنگی دانشجویی شهید حسن طهرانی مقدم افتتاح شد.

سردار محمدشاهرخی در این مراسم ضمن اشاره به اهمیت ساختمان اظهار داشت: این مکان مکان مقدسی است چراکه با نام شهید نامگذاری شده است.

وی افزود: نامگذاری این ساختمان به نام شهید می طلبد که دانشجویان از سبک و زندگی شهید الگو بگیرند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین به لزوم توجه به بیانیه گام دوم انقلاب تاکید و مطرح کرد: امروز نیازمند توجه به این بیانیه هستیم چراکه این بیانیه سیاست های کلی نظام را نشان می دهد و نباید بیانات رهبری در آن به فراموشی سپرده شود.

شاهرخی ادامه داد: امروز نیز نیازمند توجه به بیانیه گام دوم انقلاب رهبری هستیم و توصیه می شود که بیانیه گام دوم و شکرگذاری نعمت های چهل سال قبل و چهل سال بعد انقلاب مورد توجه قرار بگیردچراکه می تواند چراغ راهنما و تعیین تکلیفی برای مسئولان نظام باشد.

وی عنوان کرد: شهید طهرانی مقدم ویژگی های ارزشمندی را در خود شکوفا داده است و این شهید همواره رضایت الهی را مورد توجه قرار داده است و ما نیز موظف به الگوگیری از این شهید هستیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: شهید نقش ارزشمندی در رشد صنایع نظامی کشور داشته است و نحوه رسیدن به هدف در زندگی شهید مورد توجه قرار بود.

شاهرخی اضافه کرد: باید ایمان و اعتقاد به «ما می توانیم» را در خود شکوفا کنیم و یکی از مهم ترین شاخصه های شهید طهرانی مقدم توجه به همین موضوع بوده است که تحقق این امر می تواند رشد و بالندگی را در کشور به همراه داشته باشد و مشکلات کشور را حل کند.

وی گفت: امروز توجه کمتری نسبت به ظرفیت های داخلی در بین مسئولان وجود دارد و آنها به ما می توانیم کمتر باور دارند در حالی که تکیه به ظرفیت های داخلی ما را به رشد و پیشرفت رسانده است.

امام جمعه شهر اقبالیه نیز در این مراسم اظهار داشت: اقتدار و عظمتی که دوست و دشمن نسبت به آن اذعان دارند برگرفته از اخلاص سبزپوشان و پیروان ولایت فقیه است.

وی افزود: امروز ایرانی اسلامی به خوبی توانسته اقتدار  خود را حفظ کند و امروز سپاه در چشم دشمنان همچون آمریکا همچون خاری به چشم است.

فاطمیان گفت: اقتدار کشور امروز مثال زدنی است و اگر این اقتدار نبود سنگ بر روی سنگ نمی ماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.