خراسان شمالی-فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه در شهریور ماه سال جاری جانباختگان حوادث جاده ای ۵۲ درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است، گفت: تلاش برای آرامش و امنیت مسافران و شهروندان با جدیت بیشتری در دستور کار قرار دارد.

کاهش ۵۲ درصدی جانباختگان حوادث جاده ای

به گزارش قدس آنلاین، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه پایان شهریور ماه با اوج مسافرت ها مواجه هستیم، اظهار داشت: خوشبختانه در سطح محور های استان عوامل انتظامی و پلیس راه با قدرت پای کار هستند و با قدرت برای کاهش حوادث رانندگی تلاش می کنند.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه از ابتدای سال جاری تا کنون در حوزه جانباختگان حوادث رانندگی ۱۸ درصد کاهش داشتیم، افزود: در سال گذشته نیز با تلاش تمام کارکنان در حوزه های برون و درون شهری خوشبختانه توانستیم در بحث کاهش تصادفات و کاهش مجروحان و جانباختگان رتبه برتر را کسب کنیم.

سردار مظاهری با بیان اینکه تلاش برای تداوم این روند باید با جدیت در دستور کار قرار گیرد، یاد آور شد: روحیه جهادی و کار گروهی و خصوصا توکل به خداوند متعال باعث خواهد شد تا در اجرای ماموریت های محوله موفق باشیم.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در شهریور ماه سال جاری جانباختگان حوادث جاده ای ۵۲ درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است، گفت: تلاش برای آرامش و امنیت مسافران و شهروندان با جدیت بیشتری در دستور کار قرار دارد.

سردار مظاهری در پایان ضمن تقدیر از عملکرد پرسنل انتظامی استان در حوزه برقراری نظام و امنیت در ایام مختلف سال خصوصا ایام محرم، یاد آور شد: با توجه به اینکه در این ایام اکثر مردم در حال سفر هستند و زمینه سرقت نیز فراهم است لذا انتظار می رود تا با اجرای طرح های لازم از بروز جرایمی همچون سرقت پیشگیری شود.

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.