رئیس انجمن اولیا و مربیان خراسان رضوی گفت: طبق مصوبات کمیسیون,کرایه رانندگان مدارس در مناطق پرترافیک تا ۱۰ درصد افزایش می یابد.

افزایش دوباره نرخ سرویس مدارس مشهد

به گزارش قدس آنلاین ، محمود قراول رئیس انجمن اولیا و مربیان خراسان رضوی ، گفت: با توجه به نارضایتی رانندگان مدارس از نرخ های نامناسب کرایه ها و مشکلات بوجود آمده برای اولیای دانش آموزان به دلیل تأخیر در راه اندازی سرویس مدارس جلسه ای در کمیسیون حمل و نقل شورای شهر با حضور تاکسی رانی و معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد برگزار گردید.

او با اشاره به نارضایتی رانندگان از نرخ‌ها، تصریح کرد: تورم اخیر جوابگوی نرخ‌های رانندگان نیست و هزینه‌هایی به رانندگان تحمیل می‌شود که باعث نارضایتی آن‌ها شده است، به عنوان مثال؛ رانندگان باید برای برچسب یا پروانه بهره برداری مبلغ ۱۴۰ هزار تومان پرداخت کنند و همچنین به گفته تاکسی رانی رانندگان باید عوارض معوقه را یکجا پرداخت نمایند.

رئیس انجمن اولیا و مربیان خراسان رضوی گفت: ورودی راحت‌تر و بدون نیاز به ارائه گواهی سلامت و انگشت نگاری و افزایش قیمت کرایه‌های تاکسی‌های الکترونیکی از ۳۰ شهریور موجب گرایش رانندگان به سمت تاکسی‌های الکترونیکی شده است.
قراول در خصوص مصوبات جدید شورای شهر افزود: با توجه به مصوبات تایید شده، قرار شد پروانه بهره برداری از ۱۴۰ هزار تومان به ۸۰ هزار تومان کاهش و نرخ کرایه برای مناطق پر ترافیک خراسان رضوی تا ۱۰ درصد افزایش یابد.
او تصریح کرد: تا آخر آذر امسال کارگروه ماده ۱۸ وضعیت نرخ کرایه رانندگان مدارس را برای سال بعد واقعی خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.