سروش صحت در مراسم تقدیر از وی به علت اهتمام در پاسداشت زبان فارسی گفت: برایم افتخار بزرگی است که مجری برنامه «کتاب باز» شبکه نسیم هستم.

تجلیل از سروش صحت برای پاسداشت زبان فارسی در «کتاب باز»

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، محمد احسانی، مدیر شبکه نسیم در جلسه شورای مدیران این شبکه از تلاش های سروش صحت، مجری برنامه «کتاب باز» که طبق اعلام ستاد پاسداشت زبان و ادب فارسی معاونت سیما در بازه زمانی تابستان جزو مجریان منتخب این حوزه معرفی شد با اهدا لوح سپاس، تقدیر به عمل آورد.

 مدیر شبکه نسیم در این جلسه اظهار کرد: نسل امروز نیازمند توجه و ارتباط بیشتر با عقبه فرهنگی خود است. برهمین اساس معاونت سیما نیز مجری برنامه «کتاب باز» را در قالب یک برنامه پر بیننده که توانسته است در حوزه پاسداشت زبان و ادب فارسی، عملکرد مناسبی را براساس مولفه‌هایی چون رعایت اصول حرفه‌ای و تسلط در اجرا، درست گویی، تعامل مثبت و موثر با مهمان و کارشناس، در شبکه ای با دارا بودن طیف گسترده ای از مخاطبان که رسالت اصلی آن طنز و سرگرمی است برگزیده است. 

سروش صحت نیز در این جلسه با اشاره به تاثیر این برنامه در حرفه کاری اش و ذکر مثال های مختلفی از بازخوردهای منتقل شده کارشناسان و مخاطبان به وی، میزان بالای اقبال و رضایت بینندگان از برنامه «کتاب باز» را محدود به مرزهای جغرافیایی کشورمان ندانست و آن را در سطح مخاطبان خارج از ایران برشمرد.

وی افزود: به عنوان یک مجری مرتبط با مقوله کتاب و کتابخوانی به رویدادهای مرتبط با کتاب از طرف دانشگاه ها و از سراسر ایران دعوت می شوم و به حضور در جمع سازنده این برنامه افتخار می کنم و براساس بازخوردها متوجه این نکته شده ام که بیشتر با برنامه «کتاب باز» شبکه نسیم شناخته می شوم تا سایر برنامه هایی که در تولید آن نقش داشته یا دارم.

در پایان این جلسه که محمدرضا رضاییان، تهیه کننده برنامه «کتاب باز»، نیز در آن حضور داشت، لوح یادبود شبکه نسیم از طرف مدیر این شبکه به سروش صحت اهدا شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امیر عزتی کتابفروش ۱۵:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۷
  0 0
  استاد صحت ، عشق است
 • امیر عزتی کتابفروش ۱۵:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۷
  0 0
  استاد سروش صحت ، شایسته و شناسنامه هنر ایران است