جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش جهادگران و دانشجویان بسیجی در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دانشجو باید همواره برای ایستادن در جبهه حق آماده و دارای چندین ویژگی باشد که یکی از آن‌ها مبارزه با استکبار و ظلم است.

دانشجو برای ایستادن در جبهه حق باید آماده باشد /آمریکا نمی‌تواند به ما ضربه بزند

به گزارش قدس آنلاین، سردار علی فدوی  در همایش ۴ هزار نفری اجتماع جهادگران و دانشجویان بسیجی در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و هم‌اکنون در آستانه چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب هستیم، اگر در طول تاریخ به تاریخ شیعه نگاه کنید، علمای بزرگ یک کتاب اربعین دارند، اگر کسی که به چهل سالگی رسیده است از لحاظ عقاید، افکار و اعمالش یک تکیه‌گاهی پیدا نکند، کلاه سرش رفته و ما در این انقلاب به سبب استقامتی که در این چهل سال داشتیم و به لحاظ روال عملی نیز به یک تکیه‌گاه بزرگ دست پیدا کرده‌ایم.

جانشین فرمانده سپاه تصریح کرد: این تکیه‌گاه آنقدر قوی است که به قول امام(ره) ان‌شاءالله انقلاب اسلامی را به‌دست صاحب اصلی آن تحویل می‌دهیم، در طول این چهل سال حتی یک روز دعوای جبهه حق و باطل تعطیل نشده است، اگر به جبهه باطل به سردمداری آمریکا نگاه کنیم در جدولی که قابل احصاء و شمارش است و توان مادی را شمارش کنید، آیا توان مادی انقلاب با توان دشمن قابل مقایسه است؟ خیر قابل قیاس نیست.

وی ادامه داد: آیا توان اقتصادی ما قابل مقایسه است؟ خیر بلکه تنها یک سال بودجه نظامی آمریکا برابر با بودجه حاصل فروش چند سال نفت ماست، اما چرا نتایج و دستاوردها با وجود توان نظامی، اقتصادی و علمی آمریکا برعکس است؟

سردار فدوی افزود: آیا کسی می‌تواند از اول پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون با شرارت‌هایی که بر سر ما آورده‌ است حتی یک پیروزی برای آن‌ها نام ببرد؟ نه نمی‌تواند، حتی در عراق، یمن و سوریه نمی‌توانند یک پیروزی نام ببرند، این معادله چه طوری قابل توجیه است؟ پاسخ این است که بر پایه خدا قابل توجیه است.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه در معادله مادی این قابل توجیه نیست، افزود: هشت سال جنگ تحمیلی را به ما تحمیل کردند، در آن شرایط ما مکلف به انجام تکلیف هستیم و مکلف به نتیجه نیستیم، عده‌ای فکر کردند نتیجه مهم نیست، نتیجه مهم است، نتیجه را خدا رقم می‌زند و نتیجه انجام تکلیف است، یک‌سری تکالیف داریم و خود آدم بهتر می‌داند که تکلیف را انجام داده یا نداده است، ما باید نگران نتیجه نباشیم، چون خدا بهترین نتیجه را برای بندگانش رقم می‌زند.

وی افزود: این قاعده بیش از ۴۰ سال برقرار است، دشمن دیوانه می‌شود که چطور نمی‌توانند آسیبی به توانمندی انقلاب اسلامی برساند و در حوادث اخیر متحیر ماندند که چطور شما این کار انجام می‌دهید.

سردار فدوی با بیان اینکه این قاعده قرآنی را باید مواظب باشید و به‌درستی تکالیفی که خدا برعهده شما گذاشته را انجام دهید، نتیجه را خدا به بهترین نحو رقم می‌زند، خاطرنشان کرد: ما بر روالی که در اسلام مشخص شده در تکالیف جمعی و فردی باید پایبند باشیم در طول این ۴۰ سال انواع شرارت‌ها را از جانب استکبار و پیروزی بر استکبار را نیز دیده‌ایم.

جانشین فرمانده سپاه ادامه داد: وقتی جبهه حق می‌خواهد به میدان بیاید به‌صورت متفاوت می‌آید، آمریکایی‌ها برنامه داشتند تا با انواع گرفتاری‌های اقتصادی مردم را  در سال ۹۶، تابستان ۹۷ و در وقایع اخیر ۹۸ به میدان بیاورند، وقتی مردم فهمیدند دارایی‌هایشان یک سوم شده است، با بصیرت بلافاصله فهمیدند در کنار دغدغه واقعی عده‌ای می‌خواهند از این جریان سوءاستفاده کنند.

وی با بیان اینکه یک شهید از جبهه آمد و در مشهد، تهران، اصفهان و نجف‌آباد جمعیت غوغا به‌پا کرد و یک روز در اصفهان ۳۶۳ شهید از عملیات محرم تشییع شد، تصریح کرد: تفاوت جبهه حق و جبهه باطل همین است که یک نفر از جبهه حق این توان را دارد که مردم را به این وسعت پای میدان بیاورد اما دشمن با تمام قدرتش توان این را ندارد که چند نفر را به میدان آورد. 

سردار فدوی با بیان اینکه تا وقتی که این قاعده قرآنی برقرار است اگر تمام مستکبرین عالم هم جمع شوند آیا قادر هستند با جبهه حق انقلاب اسلامی مقابله کنند؟، یادآور شد: خیر، چون خدا در جبهه حق است بارها دیدیم بسیار کوچکتر از آن هست که عنوان ابرقدرت را به‌خود داده است.

جانشین فرمانده سپاه با بیان اینکه افراد در جبهه حق باید دل‌های دلداده‌ها را به میدان بیاورند، خاطرنشان کرد: خداوند میان حق و باطل، طرف حق را می‌گیرد، بنابراین دشمنان عددی حساب نمی‌شوند، بارها در تاریخ اسلام دیده شده که آن‌ها به اشتباه لقب‌های ابرقدرت و نظایر آن‌ها را به خود اختصاص می‌دهند در حالی که باطل هستند و هیچ قدرتی ندارند.

وی متذکر شد: از اول انقلاب اسلامی ما آمریکایی‌ها را در هر زمینه‌ای شکست دادیم، زمانی که خداوند می‌خواهد جبهه حق را به نتیجه واقعی خود برساند هیچکدام از سیستم‌های نفوذی آمریکا قادر به نتیجه‌گیری نیستند، خداوند به تعداد دشمنان و مسلمانان توجهی ندارد، بلکه به حق و باطل نگاه می‌کند.

سردار فدوی بیان کرد: دشمنان حتی یک عکس‌العمل نشان نمی‌دهند، ما به اندازه کل تاریخ اسلامی خود امسال قدرت به‌دست آورده‌ایم.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متذکر شد: دانشجو باید همواره برای ایستادن در جبهه حق آماده و دارای چندین ویژگی باشد که از آن‌ها می‌توان به مبارزه با استکبار و ظلم اشاره کرد، در احکام اسلام، ازدواج برای جوانان واجب می‌شود، یک جوان پس از رسیدن به سن بلوغ نمی‌تواند بهانه‌ای برای ازدواج نکردن خود داشته باشد.

وی عنوان کرد: به گفته پیامبر اسلام اگر کسی هیچ سرمایه و ویژگی مثبتی ندارد، برای به‌دست آوردن آن‌ها باید ازدواج کند.

منبع: فارس 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.