۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
کد خبر: 731386

چهار اوباش که اقدام به ایجاد ناامنی از طریق تیراندازی و عربده کشی در دو نقطه از غرب تهران کرده بودند، دستگیر شدند.

پایان گانگستر بازی اشرار در غرب تهران

به گزارش قدس آنلاین، طی چند روز گدشته تصاویر و ویدیوهایی از اقدام اراذل و اوباش در عربده کشی، قدرت نمایی و تیراندازی در فضای مجازی منتشر شده بود که درپی آن بلافاصله ماموران پلیس امنیت تهران بزرگ رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و متوجه شدند که محل ضبط یکی از این ویدیوها در حوالی شهران و دیگری در بزرگراه یادگار امام است. 

در ادامه هویت این افراد نیز مورد شناسایی قرار گرفته و مشخص شد که دستگیر شدگان از اشرار و اوباشگران سابقه دار غرب تهران هستند که درپی اختلافات شخصی با تعدادی ساکنان در آن محل اقدام به عربده کشی، قدرت نمایی با سلاح سرد و تیراندازی کرده و به سرعت نیز از محل متواری شده‌اند.

با کسب این اطلاعات مخفیگاه این افراد در خیابان سازمان آب و شهر پرند مورد شناسایی قرار گرفته و ماموران پلیس امنیت با اخذ نیابت از مقام قضایی به این محل ها اعزام شده و در عملیاتهای جداگانه آنها را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. چهار شرور دستگیر شده به مقر انتظامی منتقل شده و در جریان آن به جرم خود اعتراف کردند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس امنیت تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای هر چهار متهم دستگیرشده پرونده ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شده‌اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.