۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
کد خبر: 733278

غیبت ادامه‌دار هافبک بازیساز استقلال در تمرینات این تیم باعث شده تا هواداران استقلال نگران حضور او در ادامه فصل و به ویژه دیدار دربی مقابل پرسپولیس باشند.

ماجرای نحسی پیراهن شماره ۱۱ استقلال

قدس آنلاین: در روزهای اخیر به تمرینات استقلال، بازیکنانی چون عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمد نادری و شیخ دیاباته که به تازگی از بند مصدومیت رها شده‌اند، حضور پیدا کرده و به صورت گروهی یا اختصاصی تمرینات خود را دنبال می‌کنند اما همچنان تنها غایب تمرینات استقلال، داریوش شجاعیان است؛ بازیکنی که تیمش را در سفر به اصفهان همراهی نکرد و در دیدار با شهر خودرو نیز دچار آسیب دیدگی شد.

به گزارش ورزش سه، گویا مصدومیت شجاعیان جدی است و درد از ناحیه عضله چهار سر ران باعث شده تا نگرانی‌ها درباره احتمالی غیبت او در دربی پایتخت مطرح شود؛ شجاعیان که به تازگی دوران نقاهت مصدومیت پارگی رباط صلیبی را پشت سر گذاشت، امیدوار به آن بود تا با شروع فصل جدید فیکس ترکیب آبی‌ها شود اما فعلا مصدومیت این امکان را از او گرفته و حتی این احتمال وجود دارد تا در دربی پایتخت هم نتواند برای تیمش به میدان برود.

اگر بخواهیم نگاهی خرافی به این مسئله داشته باشیم، باید بگوییم که شجاعیان هم در استقلال دچار نحسی شماره ۱۱ شده است؛ چرا که پیش از او این پیراهن در اختیار مرتضی تبریزی بود و او نیز نه در امر گلزنی توانست برای آبی‌ها موفق باشد و نه در امر حضور در ترکیب، چرا که مصدومیت پارگی رباط صلیبی، تبریزی را از استقلال دور کرد و حالا در وضعیتی نامشخص قرار داده است و شجاعیان نیز که به تازگی شماره پیراهن خود را تغییر داده، حالا در شرایطی تقریبا مشابه تبریزی قرار گرفته است. چرا که او در برگشت به ترکیب استقلال نتوانسته نمایش خوبی داشته باشد و حالا هم که دوباره دچار مصدومیت شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.