قائم مقام معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: نسبت به برگزاری امتحانات حضوری مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و حوزه‌های علمیه پاسخ منفی داده شده است.

امتحانات پایان ترم باید غیرحضوری برگزار شود
به گزارش قدس آنلاین، سیدمحمدکاظم فرهمند قائم مقام معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: امتحانات پایان ترم تحصیلی مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و حوزه‌های علمیه در دی ماه امسال با توجه شرایط بحرانی کرونایی باید غیرحضوری باشد و این موضوع حتی باید برای امتحانات نهایی هم لحاظ شود.
او افزود: با تلاش و زحمت زیاد به وضعیت عادی رسیده ایم و نباید به راحتی از دستش بدهیم؛   تمامی موارد کد ۴ که شامل دانشگاه‌ها، مدارس، مراکز آموزش عالی و حوزه علمیه می شود، باید همچنان بسته باشند.
قائم مقام معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: تا این لحظه به تمامی درخواست‌های ارائه شده در خصوص برگزاری امتحانات حضوری مدارس، دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و حوزه‌های علمیه پاسخ منفی داده‌ایم و حتی تا این لحظه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم پاسخ مثبتی در این خصوص نداده است.
فرهمند بیان کرد: توصیه ما به مردم رعایت کامل دستورات ستاد ملی کرونا است تا زمستان سیاهی که سازمان بهداشت جهانی نسبت به آن هشدار داده را در کشور عزیزمان شاهد نباشیم و روزهای سرد زمستان را با ایجاد اتفاقات تلخ و ناگوار برای هموطنانمان سردتر نکنیم.
انتهای خبر/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.