خلعتبری گفت: آقای نویدکیا در تمرینات اعلام کرد که کاپیتان تیم من گولسیانی است. من از لحاظ سابقه و سن و سال و تعداد بازی و بازی ملی و حضور در سپاهان و خیلی از موارد دیگر سابقه‌ام از سایر بازیکنان بیشتر است ولی سرمربی تیم در این خصوص تصمیم می‌گیرد و به تصمیم نویدکیا احترام می‌گذارم.

 شرایط به این شکل باشد نیم فصل از سپاهان جدا می‌شوم

قدس آنلاین: محمدرضا خلعتبری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار سپاهان مقابل فولاد که با تساوی به پایان رسید اظهار داشت: بازی خوبی مقابل فولاد انجام دادیم و تیم برتر میدان بودیم و به جز گل‌های به ثمر رسیده موقعیت‌های زیاد دیگری هم داشتیم که در استفاده از آنها کم دقت بودیم و اگر دقت بیشتری به خرج می‌دادیم می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم ولی دو امتیازی که حقمان بود را در این دیدار از دست دادیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان فولاد وقت کشی می‌کردند هم گفت: من به عنوان یک بازیکن تمرکزم روی بازی است و نمی‌توانم در مورد این مسائل صحبت کنم. چنین مواردی طیبیعی است و در زمین اتفاق می‌افتد و مربیان تیم در موردش صحبت کردند و درست نیست من به عنوان یک بازیکن وارد این مسائل شوم.

بازیکن با تجربه سپاهان در مورد اینکه در حضور او کاپیتان تیم گولسیانی بود هم توضیح داد: این تصمیم سرمربی تیم است و آقای نویدکیا تصمیم گرفت و در تمرینات اعلام کرد که کاپیتان تیم من گولسیانی است. من از لحاظ سابقه و سن و سال و تعداد بازی و بازی ملی و حضور در سپاهان و خیلی از موارد دیگر سابقه‌ام از سایر بازیکنان بیشتر است ولی سرمربی تیم در این خصوص تصمیم می‌گیرد و دلیلی ندارد بخواهم نسبت به این موضوع اعتراضی داشته باشم و به تصمیم نویدکیا احترام می‌گذارم.

خلعتبری در مورد اینکه در سپاهان به او کمتر بازی می‌رسد و اینکه آیا دوست دارد فوتبالش را در این تیم تمام کند یا نه هم گفت: من سپاهان را قلبا دوست دارم و این چهارمین فصل حضورم در این تیم است و پیش از این یک قهرمانی لیگ و یک قهرمانی جام حذفی با این تیم تجربه کردم و جایگاه ویژه‌ای برای من دارد که همیشگی است ولی شرایط در سپاهان جوری است که به من کمتر بازی می‌رسد. سپاهان تیم پر مهره‌ای است و در خط حمله بازیکنان زیادی دارد. من به تصمیم نویدکیا احترام می‌گذارم و او علاوه بر اینکه مربی من باشد دوست خوب من است و مشکلی با او ندارم ولی می‌خواهم با او صحبت کنم و اگر شرایط اینطور باشد تا نیم فصل با تمام وجودم در خدمت سپاهان هستم و نیم فصل خیلی دوستانه و بدون هیچ مشکلی صحبت می‌کنم تا در جایی حضور داشته باشم که به من بازی بیشتر برسد چرا که شرایط سنی من جوری است که دوست دارم بیشتر بازی کنم و بازهم می‌گویم مشکلی با نویدکیا ندارم و سپاهان را هم دوست دارم. من در گسترش فولاد هم با فراز کمالوند خیلی راحت صحبت کردم و بدون هیچ مشکلی جدا شدم و الان هم باز می‌گویم مشکلی با سپاهان و نویدکیا ندارم.

وی در مورد دیدار مقابل پیکان هم توضیح داد: بازی خیلی سختی است. پیکان تغییراتی داشته و آقای محمدی و آقای تارتار آمدند و شرایط جدولی خوبی دارند و بازی خیلی سختی داریم ولی بعد از ۲ امتیازی که مقابل فولاد از دست دادیم در این بازی محکوم به پیروزی هستیم و می‌خواهیم هر ۳ امتیاز این بازی خانگی را مال خودمان کنیم و امیدوارم موفق باشیم.

بازیکن سپاهان در مورد دربی تهران هم گفت: بازی خیلی جذاب و پر موقعیتی بود و همه از دیدن این بازی لذت بردند. گل زودهنگامی که در این بازی به ثمر رسید روندش را عوض کرد و در دقیقه آخر هم شاهد به ثمر رسیدن گل بودیم و در کل بازی خوب و جالبی بود و در پایان هم خوشحالم که مساوی شد و این نتیجه به نفع سپاهان است.

خلعتبری در پایان اظهار داشت: امیدوارم امسال سپاهان به حقش که قهرمانی است برسد. همه شرایط در تیم فراهم است و بازیکنان خوب و تمرینات خوب و واقعاً شایستگی قهرمانی را داریم. تا الان هم روی بی دقتی امتیازاتی را از دست دادیم ولی می‌توانیم به صدر جدول برسیم و امیدوارم در پایان فصل جام مال سپاهان باشد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.