عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، تحریم آستان قدس رضوی را کاری بی‌نتیجه برای آمریکایی‌ها خواند و تاکید کرد: این تحریم نشان از عصبانیت یک مجموعه قدرت‌باخته و لجوج دارد.

 تحریم آستان قدس رضوی نشانه عصبانیت یک رژیم قدرت‌باخته و لجوج است

به گزارش قدس آنلاین، علی آقامحمدی، دلیل تحریم آستان قدس رضوی را حرکتی مبهم از سوی دولت آمریکا عنوان کرد و گفت: آنها طوری عمل می‌کنند که منطقی پشت آن نیست، زیرا تحریم کردن مجموعهای که صرفاً به کار فرهنگی و اعتقادی مشغول است معنی ندارد.

وی افزود: آستان قدس رضوی مرکز مراجعه اعتقادی مردم در ابعاد بزرگی بیش از ۵۰ میلیون نفر در سال است. نه تنها مردم ایران، بلکه مردم سراسر جهان با اعتقاد به این مجموعه مقدس زندگی می‌کنند. از این رو هیچ منطقی پشت آن نیست و فقط از عصابیت آنهاست و نوعی جنون از این حرکت آنها برداشت می‌شود.

آقا محمدی، تحریم آستان قدس را کاری بی‌نتیجه برای آمریکایی‌ها معرفی و ابراز کرد: ائمه معصومین(ع) مورد احترام همه مسلمانان با هر نگاه و عقیده‌ای هستند و چنین تحریمی نشان از عصبانیت یک رژیم قدرت‌باخته و لجوج دارد.  

او با ابراز تعجب از اقدامات نامعقول مدعیان طلایه‌داری تمدن جهانی بیان کرد: آمریکا تا پیش از این به عنوان مجموعه‌ای مدعی عقلانیت بود، با این اقدامش، خود را تهی از ‌عقل و حتی دیوانگی نشان داد. آنها دست به تصمیمات و اقداماتی می‌زنند که وحشی‌ها در دوران گذشته هم نکردند.

   

تحریم آستان قدس رضوی خدشه‌ای به اعتقادات و باورهای دینی مردم ایران وارد نمی‌کند

وی تحریم را دارای تاثیرات منفی کوتاه مدت دانست و افزود: تحریم در درازمدت زمینه استقلال  کشورمان را فراهم خواهد کرد، زیرا ایران نیروی انسانی خوب و اراده مقابله را داراست و شجاعت در مردم و رهبران و مقاماتش وجود دارد و در بلندمت برای آنها نتیجه‌بخش نخواهد بود.

 وی، تحریم آستان قدس را کاری بی‌معنا خواند و گفت: این دست اقدامات نفرت جهانی را از دولت آمریکا در دل‌های مسلمانان افزون خواهد کرد که به نظرم این ضربه دیگر با هیچ اقدامی برای آمریکا قابل جبران نیست. بی تردید متضرر اصلی این اقدام تنها دولت آمریکا است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.