یکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹

ضرب‌الاجل ۴۸ ساعته به پرسپولیس برای پرداخت بدهی ۸ میلیاردی / شهرخودرو در آستانه شکایت به AFC

باشگاه شهرخودرو به باشگاه پرسپولیس ۴۸ ساعت فرصت داد تا مبلغ رضایت نامه یحیی گل محمدی به نماینده خراسان پرداخت شود در غیر این صورت این باشگاه به AFC شکایت خواهد کرد.

شهر خودرو

به گزارش قدس آنلاین، جواد طاری بخش مدیر رسانه ای باشگاه شهرخودرو گفت:  این باشگاه ۴۸ ساعت به باشگاه پرسپولیس فرصت می‌دهد که مبلغ ۸ میلیارد تومان پول رضایت نامه انتقال یحیی گل محمدی را پرداخت کند، در غیر این صورت این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

وی افزود: مسؤولان باشگاه پرسپولیس چندین بار قول دادند این بدهی را پرداخت کنند و کمیته استیناف در دی ماه امسال حکم به پرداخت این مبلغ به باشگاه شهر خودرو را از طرف باشگاه پرسپولیس صادر کرد اما تاکنون این اتفاق رخ نداده و در صورتی که این مبلغ تا ۴۸ ساعت دیگر پرداخت نشود، باشگاه مشهدی به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت خواهد کرد.

مدیر رسانه‌ای شهرخودرو خاطرنشان کرد: این مبلغ حق باشگاه شهر خودرو و مطالبه مردم استان خراسان است و باید به حساب باشگاه واریز شود و ما منتظر هستیم این اقدام از طرف باشگاه پرسپولیس صورت بگیرد.

وی در خصوص آخرین وضعیت مدیریت باشگاه شهر خودرو گفت: در حال حاضر آقای جواد وطنخواه سرپرست مدیرعاملی باشگاه است و تمامی امورات را زیر نظر دارد و تمرینات تیم هم مثل همیشه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/‌

منبع: فارس

نظر شما