گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A۵۱ به روز رسانی One UI ۳.۰ مبتنی بر Android ۱۱ را دریافت می‌کند.

اندروید ۱۱ برای سامسونگ گلکسی A۵۱ منتشر شد

به گزارش گروه دانش و فناوری قدس آنلاین، با وجود تلاش مداوم که بر فروش سامسونگ در بخش سطح بالا تأثیرگذار است ، گوشی‌های میان رده آن در سال گذشته رونق بسیاری گرفت. موج فروش خوب این غول فناوری مطمئناً توسط فروش گلکسی A۵۱ ایجاد شد. جای تعجب نیست که چرا این شرکت دنباله‌های قدرتمندی را با ۴G و ۵G امسال به ارمغان آورده است. بسیاری از کاربران گلکسی A۵۱ وجود دارند که هنوز از این گوشی راضی هستند. امروز کاربران یک دلیل دیگر برای نگه داشتن دستگاه برای مدتی دیگر نزد خود پیدا کردند. سامسونگ به روزرسانی One UI ۳.۰ مبتنی بر اندروید ۱۱ را برای این گوشی هوشمند میان رده محبوب ارائه می‌دهد.

Galaxy A۵۱ با سیستم عامل One UI ۲.۰ مبتنی بر اندروید ۱۰ وارد بازار شد. دو ماه بعد ، دستگاه One UI ۲.۱ و One UI ۲.۵ را دریافت کرد که براساس همان نسخه زیرین Android ، ارتقا incre تدریجی داشتند. در اوایل این ماه ، سامسونگ عرضه گوشی One UI ۳.۰ مبتنی بر اندروید ۱۱ را آغاز کرد. اکنون ، سرانجام به هند رسیده است که سامسونگ بخش عمده ای از بازار را در اختیار دارد و مطمئنا یکی از دلایل آن Galaxy A۵۱ است.

گلکسی A۵۱ اولین به روزرسانی مهم اندروید خود را دریافت می‌کند

به روزرسانی One UI ۳.۰ برای Galaxy A۵۱ همراه با نسخه سیستم عامل A۵۱۵FXXU۴DUB۱ است. این به روزرسانی یک سری ویژگی‌های جدید مبتنی بر Android ۱۱ مانند حباب‌های چت، اجازه کنترل برای برنامه‌ها ، کنترل دستگاه های هوشمند و موارد دیگر را ارائه می دهد، تا آنجا که به به روزرسانی One UI مربوط می‌شود، با مجموعه ای از تغییرات و ویژگی های جدید ، رابط کاربری را دوباره تغییر می‌دهد. شایان ذکر است که سیستم عامل جدید آخرین وصله امنیتی موجود در فوریه ۲۰۲۱ را نیز به ارمغان آورده است. تاکنون سامسونگ به روزرسانی‌های خود را با جدیدترین وصله امنیتی موجود ارائه داده است و برای این شرکت قابل تحسین است.

از آنجا که این به روز رسانی به صورت تدریجی در حال اجرا است ، ممکن است مدتی زمان ببرد تا به مناطق مختلف برسد. می توانید در بررسی تنظیمات >> به روزرسانی نرم افزار >> بارگیری و نصب ، از وضعیت دریافت به روزرسانی جدید مطلع شوید و در آنجا می توانید بررسی کنید که آیا گوشی شما به روزرسانی شده است یا خیر. این به روزرسانی فقط ابتدای راه اندروید ۱۱ برای کاربران Galaxy A۵۱ است و انتظار می‌رود این برند در آینده و نسخه‌های بعدی نیز به‌روزرسانی One UI ۳.۱ را هم عرضه کند.

Galaxy A۵۱ یک گوشی هوشمند مهم برای سامسونگ است، این امر زمانی آشکار شد که این برند قول سه نسل به روزرسانی اندروید را برای آن داد. بر این اساس، کاربران همچنین می‌توانند به ترتیب به روزرسانی‌های One UI ۴.۰ و One UI ۵.۰ مبتنی بر Android ۱۲ و ۱۳ را نیز انتظار داشته باشند و این همان سطح پشتیبانی است که برای برخی از پرچمداران این شرکت وعده داده شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.