یکشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸

راز مقابله با تهدیدات از زبان دریادار سیاری

دریادار سیاری

معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اگر علم و دانش سرلوحه ما باشد تهدید را خوب شناسایی می‌کنیم و می‌توانیم سناریوهای متعددی داشته و آمادگی مقابله با هر تهدیدی باشیم.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دریادار حبیب الله سیاری در دومین همایش دستاوردهای علمی پژوهشی معاونت اطلاعات ارتش که در مرکز مطالعات و پژوهش‌های اطاعات این معاونت برگزار شد، افزود: امروز جنگ در عرصه‌های علم است، ابزار جمع آوری اطلاعات هم نیاز به علم دارد و هر کس بهره بیشتری داشته باشد موفق‌تر است و هر کس توجه نکند عقب می‌ماند.

وی با اشاره به اینکه قدردانی از کسانی که در توسعه علم و پژوهش فعالیت می کنند کار بسیار پسندیده‌ای است، تصریح کرد: به تعبیر فرمانده کل قوا علم و دانش ثروت است و ما را به قله ها می‌رساند.

راز مقابله با تهدیدات از زبان دریادار سیاری

امیر دریادار سیاری با بیان اینکه امروز هیچ کاری بدون علم لازم صورت نمی گیرد والّا دچار اشتباه می‌شویم، تصریح کرد: معاونت اطلاعات ارتش بر پایه علم و دانش حرکت می کند و با انجام کارهای پژوهشی برای ما مایۀ مباهات و افتخارات است.

معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: معاونت اطلاعات با  همکاری دیگر نیروها و معاونت‌ها امروز فرهیخته و بالنده است و میزان دقت کارکنان آن قابل تحسین است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه استکبار جهانی می داند اگر تعرضی به نظام و انقلاب اسلامی داشته باشد همان اتفاق هشت سال دفاع مقدس رقم می خورد، گفت: اگر علم و دانش سرلوحه ما باشد قطعاً تهدید را خوب شناسایی می کنیم و می توانیم سناریو های متعددی داشته و آمادگی مقابله با هر تهدیدی باشیم.

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.