جانشین رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقانی خبر داد که اقدام به سرقت ۸۲۶ کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی از بیمارستانی در تهران کرده بودند.

سرقت۸۲۶ کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی از یک بیمارستان در تهران

قدس آنلاین؛ اوایل اسفند ۹۹ متهمی به هویت حمید توسط کلانتری ۱۲۳ نیاوران به اتهام سرقت تحویل پایگاه یکم پلیس آگاهی شد.

محتویات پرونده حاکی از آن بود که نماینده حقوقی یکی از بانکهای خصوصی با مراجعه به کلانتری اعلام کرده در یکی از شعب شمالی شهر، شخصی اقدام به برداشتهای غیرمجاز می‌کند که بلافاصله وی دستگیر و ۶۹ عدد کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی از این فرد کشف شد.

متهم در تحقیقات اولیه گفت که کارتها را برای نقد کردن از شخصی به نام سپهر گرفته است که در ادامه مشخص شد وی حقیقت را کتمان می‌کند.

در ادامه کارآگاهان با بهره‌گیری از روشهای علمی کشف جرم، همدست وی (همسرش بنام مهناز)  را شناسایی و در یک اقدام ضربتی وی را دستگیر کردند همچنین در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۷۶۰ کارت هدیه ۵۰۰ هزار تومانی کشف و به پایگاه پلیس آگاهی منتقل شد.

سرهنگ داود فرد؛ جانشین رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با توجه به دستگیری هر دو متهم و اعتراف به سرقت کارتهای هدیه از یک بیمارستان در شمال شهر تهران در مجموع تعداد ۸۲۶ عددکارت هدیه به ارزش ۴۱۳ میلیون تومان از ید سارقان کشف و به بیمارستان موصوف عودت شد.

به گفته این مقام انتظامی، متهمان با صدور قرار قانونی به زندان معرفی شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.