کمیسیون عمران مجلس این هفته علاوه بر احضار مسئولان مرتبط با حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران، مسائل و مشکلات اجاره مسکن در کشور را مورد بررسی قرار می‌دهد.

احضار مسئولان مرتبط با حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران به مجلس

به گزارش قدس آنلاین نشست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه (۶ و ۸ تیر ماه ) برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش بررسی مسائل و مشکلات اجاره مسکن در کشور و ارائه گزارش درخصوص مسکن حمایتی توسط معاون وزیر راه و شهرسازی و بررسی طرح اصلاح قانون حمایت از بهسازی و نوسازی بافتهای فرسوده پیرامون حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) و حرم مطهرحضرت معصومه (س) در دستور کار روز یکشنبه کمیسیون قرار دارد.

مسائل و مشکلات مربوط به دریاچه ارومیه با حضور مسئولین ذیربط و طرح اصلاح قانون مهندسی و کنترل ساختمان در عمران، در جلسه روز سه شنبه کمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

جلسه کمیته حمل و نقل ریلی در خصوص ارزیابی عملکرد حمل و نقل ریلی در سال ۹۹ و برنامه امسال کمیته حمل و نقل زمینی؛ جهت بررسی مسائل و مشکلات مربوط به پایانه‌های مرزی با حضور مسئولین ذیربط، کمیته معماری و شهرسازی برای بررسی اصلاح تبصره (۲) ذیل ماده (۲۹) قانون نوسازی و عمران شهری در عمران، کمیته مسکن و عمران شهری و روستایی؛ در خصوص ارائه گزارش بنیاد مسکن درخصوص طرح توسعه پایدار منظومه‌های روستایی و کمیته نظام های فنی، اجرایی و مهندسی؛ به منظور طرح اصلاح قانون مهندسی و کنترل ساختمان در عمران روز دوشنبه( ۷ تیرماه ) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.