سرپرست دادسرای ناحیه ۷ مشهد از آزاد سازی ۵۰ هزار مترمربع از اراضی ملی و منابع طبیعی و تخریب هشت ویلای غیرمجاز در روستای عارفی مشهد خبر داد.

تخریب ۸ ویلای غیرمجاز در روستای عارفی مشهد

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از دادگستری خراسان رضوی ، فرزاد بهشتی از اجرای عملیات قلع و قمع و آزاد سازی ۵۰ هزار مترمربع از اراضی ملی و منابع طبیعی، حریم و بستر رودخانه، ارتفاعات کوه باد واقع در منطقه عارفی ارتفاعات جنوب مشهد مقدس خبر داد.

سرپرست دادسرای ناحیه ۷ مشهد افزود: در ادامه اقدامات پایش، پیشگیری و عملیاتی اکیپ گشت مشترک شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی، با محوریت منابع طبیعی و آب منطقه ای استان، تعداد هشت باغ ویلا، در سطح بیش از پنج هکتار از اراضی ملی( کوه و رودخانه)،  که دستخوش کوه‌خواری و رودخانه‌خواری قرار گرفته بود، در قالب اجرای تبصره یک ماده ۵۵ و اعمال قانون توزیع عادلانه آب، با حکم قضایی و پشتیبانی دادستان مرکز استان رفع تصرف و اعاده به وضع سابق صورت گرفت.

وی ادامه داد: در این عملیات مشترک که با حضور یگان امداد و پاسگاه  انتظامی ده‌غیبی انجام پذیرفت، ضمن قلع و قمع پنج باب ساختمان و دیوارهای باغی و ساحلی، سه استخر، یک حلقه چاه و ۵۰۰ متر راه دسترسی، قلع، مسلوب‌المنفعه و اعاده به وضع سابق شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.