متولیان سازمان لیگ کشتی در تلاش هستند تا مقدمات حضور دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را در پیکارهای لیگ برتر امسال فراهم کنند.

متولیان لیگ کشتی به دنبال جذب استقلال و پرسپولیس

به گزارش قدس آنلاین، سازمان لیگ فدراسیون کشتی در نظر دارد رقابتهای لیگ امسال را بلافاصله بعد از مسابقات جهانی ۲۰۲۱ نروژ و تا اواسط آبان‌ماه استارت بزند.

در همین راستا مذاکرات زیادی با باشگاه‌های مختلفی صورت گرفته که فعلاً فقط چند تیم مازندرانی برای حضور در لیگ برتر اعلام آمادگی شفاهی کرده اند.

البته سازمان لیگ کشتی نگاه ویژه ای هم به باشگاه‌های پرطرفدار استقلال و پرسپولیس دارد تا بتواند دو تیم را هم از برند سرخابی‌های پایتخت در لیگ برتر شرکت دهند.

این در حالی است که تیم استقلال در فصل قبلی لیگ برتر کشتی آزاد حضور پر فراز و نشیبی داشت و مشکلات قرارداد برخی از کشتی گیران آن تا مدتها ادامه داشت. پرسپولیس هم سابقه حضور در لیگ برتر کشتی را دارد اما این باشگاه هم خاطرات چندان خوبی از این پیکارها ندارد.

به هر حال متولیان سازمان لیگ کشتی در نظر دارند با تغییر برخی رویکردها و رفع موانع و نواقص قبلی، زمینه حضور استقلال و پرسپولیس را فراهم آورد و بتواند تنور لیگ کشتی را با استفاده از نام این دو باشگاه بزرگ گرم‌تر کند.

طبق اعلام سازمان لیگ کشتی باشگاه‌ها می‌توانند آمادگی خود را طی روزهای ۱۹ تیر تا ۹ مردادماه برای حضور در لیگ برتر سال ۱۴۰۰ اعلام کنند. همچنین این تیم‌ها می‌توانند از روز ۲۰ تا ۳۱ مردادماه نیز نسبت به عقد قرارداد با کشتی گیران و مربیان وارد عمل شوند.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.