دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸

با صدور کیفرخواست مشخص شد تضییع اموال دولتی؛

اتهام یک مدیر سابق شهرداری

رحمانی

رئیس اداره هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد

پس از رسیدگی به تخلفات یک مدیر ارشد شهرداری مشهد برای آقای «ک.ک» با دو عنوان اتهامی کیفرخواست صادر و پرونده در مسیر ارسال به دادگاه قرار گرفت.

چند ماه پیش و در دوره گذشته مدیریت شهرداری مشهد، کارشناسان سازمان بازرسی خراسان رضوی به وجود سوء جریان‌های مالی در یکی از قسمت‌های شهرداری مشهد پی می‌برند.

در ادامه با جمع‌آوری ادله محکمه پسند و به نوعی اثبات رویه خلاف برای تیم کارشناسی، تمامی مستندات برای رسیدگی قضایی به دادسرای ناحیه ۲ مشهد ارسال و تمامی موارد در یک شعبه بازپرسی به دقت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. بازپرس پرونده، متهم پرونده را که یکی از مدیران ارشد شهرداری مشهد بود به دادسرا فراخواند و پس از تفهیم اتهام برای او قرار تأمین مناسب صادر کرد. اقدامات قضایی دقیق بازپرس پرونده سرانجام منجر به لو رفتن اقدامات مالی و گسترده خلاف قانون این مدیر شد. در نهایت پس از جمع‌بندی تمامی مدارک و مستندات صبح روز گذشته کیفرخواست متهم با عناوین اتهامی «منع مداخله در معاملات دولتی» و «اهمال منجر به تضییع اموال دولتی» صادر و مورد تأیید قرار گرفت. درحالی که شنیده می‌شود این فرد با عناوین اتهامی دیگری هم روبه‌رو است و روند رسیدگی به آن موضوعات ادامه دارد، همچنین پرونده مذکور در مسیر ارسال به دادگاه قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.