۸ تیر

حجت‌الاسلام والمسلمین سهرابی با صدور احکامی «معاون فرهنگی» اداره کل تبلیغات اسلامی، «رئیس اداره فرهنگی شهرستان‌های استان تهران» و «سرپرست اداره تبلیغات شهرستان شمیرانات» را منصوب کرد.

انتصابات جدید در سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام والمسلمین علی اصغر سهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران با صدور احکام جداگانه‌ای حجت الاسلام احمد خالقی را به عنوان «معاون فرهنگی»، حجت الاسلام سید کمیل موسوی را به عنوان «رئیس اداره فرهنگی شهرستان‌های استان تهران» و حجت‌الاسلام محمد صالحی را به عنوان «سرپرست اداره تبلیغات شهرستان شمیرانات» منصوب کرد.

در مراسمی که با حضور مدیران و مسئولان اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین سهرابی بر لزوم توجه بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه‌های تبلیغ اسلام ناب و تبیین سعادت ‌بخش بودن این فهم از اسلام تاکید کرد.

وی همچنین گفت: امروز ضرورت وجودی سازمان تبلیغات اسلامی ضریبی فزاینده پیدا کرده است و تبیین و عرضه فکر و فرهنگ و معارف اسلامی با توجه به نیازهای روز و با نوآوری در ادبیات و روش‌ها به گونه‌ای که بر جان و دل مخاطبان بنشیند، رسالت بسیار مهم این سازمان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران در پایان نیز از تلاش ها و زحمات حجت الاسلام اکبر زوبین رئیس پیشین اداره تبلیغات شهرستان شمیرانات تقدیر شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.