یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲

کاپیتان استقلال تاجیکستان: از پرسپولیس ترسی نداریم

کاپیتان استقلال تاجیکستان پیش از دیدار با پرسپولیس، گفت: با تمام احترام به پرسپولیس اما ما ترسی از آنها نداریم.

آلیشر دژالیوف

به گزارش قدس آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف استقلال تاجیکستان می رود.

در همین رابطه آلیشر دژالیوف در مصاحبه با سایت AFC درباره این بازی، گفت: پرسپولیس بازیکنان خوبی دارد اما ما خودمان را در هر بازی به بهترین شکل آماده می کنیم. ما به توانایی خودمان ایمان داریم و با تمام قوا بازی می کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

وی افزود: تجربه خوبی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و خوشحالیم از مرحله گروهی صعود کردیم و با رسیدن به مرحله یک هشتم هواداران فوتبال تاجیکستان را خوشحال کردیم.

وی درباره بازی با الهلال در مرحله گروهی، گفت: ما مقابل یکی از مشهوترین تیم های آسیا بازی کردیم. وقتی در بازی رفت با نتیجه ۳ بر یک شکست خوردیم در بازی برگشت جبران کردیم و مسحق پیروزی مقابل الهلال بودیم. این پیروزی تاثیر زیادی در صعودمان به این مرحله داشت.

کاپیتان استقلال درباره اینکه پرسپولیس دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و آنها ترسی از این تیم ندارد، گفت: ما برای این بازی خیلی خوب آماده شدیم. احترام زیادی برای پرسپولیس قائل هستیم ولی ترسی از آنها نداریم. ما بازی خودمان را مقابل آنها ارائه می کنیم و تنها به دنبال پیروزی هستیم.

دژالیوف ادامه داد: فوتبال یک بازی غیرقابل پیش بینی است. می تواند همه چیز در داخل زمین اتفاق بیفتد. ما در اولین حضورمان در لیگ قهرمانان آسیا تاریخ سازی و از مرحله گروهی صعود کردیم. تمام تلاش خود را می کنیم تا در این رقابت ها به بالاترین مراحل برسیم.

کاپیتان تیم تاجیکی درباره اینکه بازیشان در خانه با حضور هواداران برگزار می شود، گفت: هواداران ما بهترین هستند. آنها همیشه پشتیبان ما هستند. آنها یار دوازدهم تیم هستند و حمایت هواداران برای ما اهمیت زیادی دارد. همه هواداران را تشویق می کنم تا برای این بازی به ورزشگاه بیایند و ما هم تمام تلاش خود را می کنیم تا نتیجه مطلوب را کسب کنیم.

نظر شما