دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳

سرمربی کره‌جنوبی: دیدار با ایران ربطی به بازی‌های قبلی ندارد

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی گفت: هر بازی سه امتیاز خود را دارد اما این دیدار بسیار بزرگی است که به نظرم هیجان خواهد داشت.

پائولو بنتو

به گزارش قدس آنلاین، پائولو بنتو در نشست خبری قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در هفته چهارم گروه A انتخابی نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا گفت: ما تلاش می‌کنیم همیشه که بتوانیم بهترین بازی خودمان را در هر دیدار انجام دهیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی درباره پرواز اختصاصی کاروان این تیم ادامه داد: ما سعی می‌کنیم بهترین شرایط را برای عملکرد مناسب تیم داشته باشیم. در حال حاضر باید تمرکز کنیم و ببینیم کدام یک عملکرد بهتری دارند که بازی کنند.

او درباره حساسیت بازی با تیم ملی ایران به دلیل عدم پیروزی کره جنوبی در ورزشگاه آزادی افزود: هر بازی امتیاز خاص خودش را دارد. ما می‌دانیم بازی متفاوت با حریف قدرتمندی داریم. با تمام احترام به حریف در بازی با ایران سعی می‌کنیم با روش و شیوه بازی خودمان بهترین نتیجه را بگیریم.

بنتو راجع به عملکرد ملی‌پوشان فوتبال ایران که اعتماد به نفس خوبی دارند و یکی از بهترین نسل‌های فوتبالی خود هستند تاکید کرد: آنها تیم خیلی خوبی دارند. تیم ملی دارای برنامه و ساختار خوبی است که بازیکنان فیزیکی دارد. روش بازی آنها هم خیلی خوب است. می‌دانیم بازیکنان بزرگ و باتجربه در این مسابقات بزرگ دارند. فکر می‌کنم دیدار بزرگی باشد چون هر دو تیم بازیکنان خیلی خوبی دارند.

او درباره اینکه آیا طلسم بردن ایران را در تهران می‌شکند، یادآور شد: این موضوعی که شما پرسیدید مربوط به گذشته است. ما تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم که بازی خودمان را برگزار کنیم. چیزهایی که در گذشته اتفاق افتاده اهمیت ندارد و موضوع اصلی، بازی فردا است. من فکر می‌کنم ایران هم می‌داند این دیدار، جدا از گذشته است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی در خصوص عدم حضور تماشاگران در بازی فردا مقابل ایران گفت: شرایط سختی را در دوران کرونا پشت سر گذاشتیم. خودم دوست دارم تجربه بازی در حضور هواداران را چه در ایران و چه در کشورهای دیگر داشته باشم. الان این موضوع ممکن نیست. برای تیم ملی ایران و هواداران هم احترام زیادی قائلیم و تلاش خود را می‌کنیم بازی خوبی ارائه دهیم.

نظر شما