اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته آینده در نشست مشترک و در ادامه بررسی آخرین اخبار و تحولات میزبان وزیر اطلاعات و معاونان وی خواهند بود.

وزیر اطلاعات به کمیسیون امنیت ملی مجلس می رود

به گزارش قدس آنلاین به نقل از خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته آتی به بررسی و جمع بندی نهایی لایحه تصویب کنوانسیون سازمان ملل متحد درباره موافقتنامه های حل و فصل بین المللی ناشی از میانجیگری خواهند پرداخت.

مروری بر آخرین اخبار و تحولات  و همچنین استماع گزارش هیات اعزامی کمیسیون به منظور بازدید از مناطق مرزی استان های آذربایجان شرقی و غربی و نشست با مسئولان مناطق مزبور در دستورکار  روز یکشنبه (٢۵ مهرماه)  هفته آتی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی قرار دارد. در این میان نمایندگان در این روز به بررسی ابعاد مرتبط با اجرای جز ٣ بند ب تبصره ١ قانون بودجه سال ١۴٠٠ با حضور مسئولان و همچنین ادامه بررسی و جمع بندی نهایی لایحه تصویب کنوانسیون سازمان ملل متحد درباره موافقتنامه های حل و فصل بین المللی ناشی از میانجیگری (مطروحه در کمیته روابط خارجی) خواهند پرداخت.

همچنین ادامه بررسی پیرامون آخرین اخبار و تحولات در نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی «سید اسماعیل خطیب» وزیر اطلاعات و معاونان وی نیز از دیگر دستور کارهای نمایندگان است.  اعضای کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی قوه مقننه نیز در روز یکشنبه هفته آینده به ادامه بررسی طرح ساماندهی و تعیین تکلیف مشمولان غایب خدمت وظیفه عمومی ب- قانون وظیفه عمومی می پردازند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.