رییس اداره زندان سبزوار گفت: هشت زندانی جرایم مالی در این شهرستان به همت واحد مددکاری زندان و کمک نیکوکاران آزاد شده و به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

هشت زندانی جرایم مالی در سبزوار آزاد شدند

به گزارش قدس انلاین، رمضانعلی سیدآبادی  افزود: آزادی این زندانیان همزمان با هفته وحدت و سالروز میلاد فرخنده نبی اکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و ششمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام جعفر صادق (ع) صورت گرفت.

وی ادامه داد: مجموع بدهی این زندانیان افزون بر یک میلیارد و یکصد میلیون ریال بود که با پیگیری واحد مددکاری با پرداخت چهارصد میلیون ریال موجبات رهایی آنها فراهم شد.

رییس اداره زندان سبزوار گفت: خرداد ماه امسال نیز در مرحله هفتم اجرای طرح "نذر هشتم" در خراسان رضوی، هشت زندانی جرایم غیرعمد در این شهرستان با کمک خیران و نمازگزاران مساجد به آغوش خانواده‌های خود بازگشتند.

وی افزود: برای آزادی این زندانیان نیز یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال از سوی خیران و نمازگزاران مساجد شهرستان سبزوار کمک شد.

سیدآبادی ادامه داد: ارتباط زندانیان آزاد شده با امامان جماعت مساجد محلات برقرار می شود تا از این طریق علاوه بر افزایش علاقه‌مندی آنها به معارف اسلامی، وضعیت اشتغال آنان نیز پیگیری شود.

انتهای پیام

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.