سخنگوی شرکت ملی پخش گفت: تمامی جایگاه‌های سوخت در سراسر کشور وارد مدار شده‌اند که از این ۳۸۰۰ جایگاه، ۱۴۵۰ جایگاه با کارت سوخت بنزین سهمیه‌ای به خودروها عرضه می‌کنند.

آخرین وضعیت پمپ بنزین‌های کشور/ عرضه بنزین سهمیه‌ای در ۱۴۵۰ جایگاه سوخت

به گزارش قدس آنلاین، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به آخرین وضعیت جایگاه‌های بنزین در کشور گفت: در حال حاضر با تلاش همکاران بنده در وزارت نفت از مجموع حدود ۳۸۰۰ جایگاه سوخت در سراسر کشور، ۱۴۵۰ جایگاه به سامانه هوشمند سوخت وصل شده‌اند و مردم می‌توانند بنزین سهمیه‌ای با کارت سوخت دریافت کنند.

وی ادامه داد: بدین صورت تعداد جایگاه‌های متصل به سامانه سوخت بیش از دو برابر شده است. همچنین ۲۳۵۰ جایگاه سوخت نیز به صورت آفلاین بنزین با نرخ آزاد به خودروها عرضه می‌کنند.

*سرعت اتصال جایگاه‌ها به سامانه افزایش خواهد یافت

کاهی اظهار داشت: با توجه به اینکه روز گذشته فعالسازی جایگاه‌های سوخت به صورت دستی به اتمام رسید، الان تمرکز تمامی تیم‌ها بر تغییر وضعیت آفلاین به آنلاین در جایگاه‌ها می‌باشد و ساعت به ساعت از تعداد جایگاه‌های آفلاین کاسته و به تعداد جایگاه‌های عرضه کننده بنزین با کارت سوخت افزوده می‌شود. بدین صورت سرعت اتصال جایگاه‌ها به سامانه افزایش خواهد یافت.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: بنده از تمام مردم ایران بابت صبوری و اعتماد به مجموعه وزارت نفت تشکر می‌کنم و تیم فعلی وزارت نفت به صورت شبانه‌روزی در حال پیگیری برای حل مشکل است.

مردم می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با این لینک، جزئیات مربوط به جایگاه‌های سوخت فعال در هر استان و شهرستان را مشاهده کنند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.