سه‌شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱

وزیر ورزش:

حمایت بدون تبعیض از استقلال و پرسپولیس/پیگیر پرونده کالدرون هستم

وزیر ورزش و جوانان، با بیان اینکه به هیچ وجه میان دو تیم پرسپولیس و استقلال تبعیضی قائل نشده‌ام و از هر دو تیم حمایت می‌کنم، از پیگیری رفع مشکل سرمربی سابق پرسپولیس و اتفاقاتی که در مورد بسته بودن پنجره‌ نقل و انتقال تیم وجود دارد، خبر داد.

سجادی

به گزارش قدس آنلاین وبه نقل از خانه ملت، سید حمید سجادی درباره اظهارنظر برخی مبنی بر اینکه وزیر ورزش و جوانان بین تیم‌های پرطرفدار پایتخت، پرسپولیس و استقلال تبعیض قائل می‌شود، گفت: به هیچ وجه میان این دو تیم تبعیضی قائل نشده‌ام و از هر دو تیم حمایت می‌کنم و برای آنها به طور مساوی وقت می‌گذارم و در خدمتشان هستم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: مردم از نحوه حمایت ما از این دو تیم اطلاع ندارند چرا که ما هر روز در رابطه با این اقدامات اطلاع‌رسانی نمی‌کنیم.

سجادی خاطرنشان کرد: با هیات مدیره هر دو تیم در ارتباط هستم و آنها هم کارشان را چون ساعت انجام می‌دهند ضمن اینکه می‌توانید از سرپرست تیم پرسپولیس و مدیرعامل تیم استقلال بپرسید که آیا هر زمان که به حمایت وزارت ورزش و جوانان نیاز داشتند و برنامه‌ای مدنظرشان بود که باید در خدمتشان باشیم، این اتفاق افتاده است یا خیر.

وی یادآور شد: ما به وظیفه خود نسبت به آنچه در مورد حمایت از تیم‌های پرسپولیس و استقلال برعهده داریم، عمل کرده‌ایم، اما نمی‌توانیم در امور اجرایی آنها دخالت کنیم و به خود این اجازه را نمی‌دهیم، ولی از هر دو تیم حمایت کرده و کمکشان می‌کنیم و این وظیفه ما است و منتی هم نداریم.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: هم‌اکنون رفع مشکل گابریل کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس و اتفاقاتی که در مورد بسته بودن پنجره‌ نقل و انتقال تیم وجود دارد، همه را حمایت می‌کنیم اما یکسری اقدامات نیاز به اطلاع‌رسانی ندارد و خودشان می‌دانند که ما داریم کارهایشان را انجام می‌دهیم.

سجادی تاکید کرد: هواداران پرسپولیس و استقلال اصلا نگران نباشند چرا که ما به طور یکسان به وظایف خود برای هر دو تیم عمل می‌کنیم.

انتهای پیام

نظر شما