رئیس جمعیت هلال احمر از ورود بیش از ۱۱۲ میلیون دوز واکسن به کشور خبر داد.

ورود تاکنون ۱۱۲ میلیون دوز واکسن کرونا به ایران

به گزارش قدس آنلاین، پیرحسین کولیوند در حاشیه آیین آغاز اردوی راهیان نور و تحلیف داوطلبان جدید چمعیت هلال احمر که امروز در خرمشهر برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مکان مقدس برای تحلیف ۲۶ هزار و ۵۰۰ داوطلب جدید این جمعیت انتخاب شد.

وی افزود: برنامه بعدی این سفر بازدید از مرزها به منظور بررسی کنترل مسافران است. نیروهای هلال احمر برای مراقبت در مرزها در حال تلاش هستند تا از انتشار این ویروس جلوگیری کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: این جمعیت در واکسیناسیون و همچنین تامین واکسن تلاش‌های بسیار زیادی داشته است.

کولیوند بیان کرد: در این سفر از منطقه زلزله‌زده اندیکا بازدید خواهم کرد تا در صورت نیاز به اقدام خاصی، کمک‌های لازم انجام شود.

وی عنوان کرد: ملاقات با امام جمعه اهواز و استاندار و شرکت در شورای اداری استان نیز از دیگر برنامه‌ها است. از مراکز تحت اختیار جمعیت هلال احمر در آبادان و خرمشهر بازدید کردم که نیازمند تقویت هستند که در این راستا برنامه‌ریزی می‌شود.

رئیس جمعیت هلال احمر افزود: به زودی تیم تخصصی به خوزستان اعزام می‌شود تا اقدامات کارشناسی تمام کارهای مورد نیاز بر اساس اهداف این جمعیت، رهنمودهای مقام معظم رهبری و نظر دولت انجام شود.

کولیوند بیان کرد: جمعیت هلال احمر در خدمت‌رسانی مرز و خط و خطوطی ندارد و هر جایی باری زمین افتاده، آن را بلند می‌کنیم.

وی افزود: جمعیت هلال احمر در حوزه امداد و نجات، تغییرات اقلیمی و آمادگی‌ها، بیانیه گام دوم انقلاب، مسائل بین المللی و تدارکات پزشکی نیز در حال فعالیت است.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: تاکنون بیش از ۱۱۲ میلیون دوز واکسن وارد کشور شده که قسمت اعظم واکسن‌ها استفاده شده است.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.