فرمانده کل انتظامی کشور گفت: می‌توانیم با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درباره راهیان‌نور در ۲ موضوع تردد خودروها و کاروان‌ها به منظور جلوگیری از بروز حوادث جاده‌ای و برقراری امنیت کاروان‌ها در مسیر و محل‌های اسکان همکاری کنیم.

مناطق عملیاتی میزبان زائران شهدا/اشتری: نیروی انتظامی برای تردد خودروها و کاروان‌ها راهیان نور همکاری می‌کند

به گزارش قدس آنلاین،بعد از مدت طولانی بالاخره چند روز قبل اولین گروه راهیان نور بعد دوره کرونا به زیارت مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شد  و قرار است به طور گسترده اردوهای راهیان نور در نوروز امسال برگزار شود به همین دلیل مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس  در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گرد هم آمدند تا برنامه ریزی های لازم را در این باره انجام دهند.

حسین اشتری فرمانده کل انتظامی کشور در حاشیه همایش این همایش به خبرنگاران گفت: همکاری در چند سال گذشته بین انتظامی جمهوری اسلامی ایران و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باعث شد تا از بروز حوادث جاده‌ای پیشگیری شود و حادثه‌ای طی چند سال گذشته روی ندهد، بنابراین امسال نیز انتظامی کشور آمادگی کامل برای این همکاری دارد.

نشر ارزش‌های دفاع مقدس در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی موثر است

وی ادامه داد: یکی از کارهایی که برای کار ما برکت دارد، بحث راهیان نور است؛ به همین جهت امیدواریم ما هم نقش و کمکی در بهتر برگزار شدن آن داشته باشیم. موضوع بعدی هم‌ این است که هر چه بتوانیم نشر ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه داشته باشیم از آسیب‌های اجتماعی پیشگیری کرده و تهدیدات را هم ختثی می‌کند و حتی باعث رشد و ارتقاس کشور در حوزه‌های مختلف نیز می شود.

اشتری اظهار داشت: به‌ عبارت دیگر اگر بتوانیم روحیه انقلابی و جهادی که رزمندگان ‌ما در دفاع مقدس داشتند را در جامعه نهادینه کنیم، به طور قطع باعث ارتقای بیشتر جامعه در حوزه‌های مختلف خواهد شد.

ارتقای روحیه انقلابی و غیرت دینی در ناجا به تأسی از شهدا

وی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تلاش است تا با تأسی از شهدای دفاع مقدس و شهدای پس از آن و نیز تاکیدات فرمانده معظم کل قوا، روحیه انقلابی و غیرت دینی را در مجموعه ناجا ارتقا دهد، لذا امروز با ورود جوانان با انگیزه و انقلابی و نیز با توان‌های خوب و حرفه‌ای در راستای منویات ‌امامین ‌انقلاب و اهداف رزمندگان دوران دفاع مقدس امیدواریم بتوانیم برای تامین امنیت و آسایش بیشتر مردم خدمت بیشتری را انجام دهیم.

فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: ساختار جدید هم که با ابلاغ فرمانده معظم کل قوا به ناجا صورت گرفت، موجب تحول بزرگی خواهد شد و اثرات آن را در ناجا و کشور در ماه‌ها و سال‌های آینده مشاهده خواهیم کرد تا بتوانیم مأموریت‌های محوله را با قدرت، قوت و تجهیزات و نیز توانمندی و حرفه‌ای‌گری بیشتری انجام دهیم و البته در خدمت‌رسانی به مردم هم گام‌های بلندتری را برداریم.

همکاری نیروی انتظامی برای تردد راهیان نور 

وی ادامه داد: یکی از وظایفی که بر عهده ناجا قرار دارد موضوع ترافیک و همکاری با کاروان‌های راهیان نور است که در این رابطه قبل از شیوع کرونا به واسطه اقدامات خوبی که صورت گرفت، شاهد نظم خاصی در تردد کاروان‌های راهیان نور بودیم که باعث شد هیچ تصادف و خسارت جانی نداشته باشیم و در حوزه امنیت نیز ناجا با تمام توان ورود پیدا کرد و در این رابطه هم هیچ مشکل امنیتی نداشتیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.