چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱

انصارالله: چشم مقابل چشم، دندان مقابل دندان/ اسرائیل از یمن بزرگ بترسد

عضو ارشد انصارالله گفت، رژیم اسرائیل که از عملیات صنعاء علیه ابوظبی ترسیده چطور می‌تواند برای حمایت از امارات به این کشور تضمین بدهد. وی تأکید کرد، صنعاء تحرکات رژیم صهیونیستی را رصد می‌کند و آماده پاسخ به هر تجاوزی است.

عضو ارشد انصارالله

به گزارش قدس آنلاین، «علی القحوم» عصو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن گفت، عملیات انجام شده علیه ابوظبی «إعصار الیمن» (طوفان یمن) دلالت‌های نظامی، امنیتی و راهبردی بسیاری دارد؛ امارات به صحنه یمن بازگشت تا در کنار سعودی بار دیگر دست به کشتار بزند.

وی ضمن اعلام اینکه امارات فکر می‌کرد توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی حفاظت می‌شود، افزود، امارات به یک هدف تبدیل شده است.

القحوم ادامه داد: امارات و سعودی از داعش و القاعده در جنگ علیه یمن حمایت کردند. پاسخ ما به اقدامات اخیر، آخرین نخواهد بود، گزینه‌های ما نامحدود است و بانک اهداف مشخص است. ما اهداف حساس در سعودی و امارات را رصد می‌کنیم و از مردم یمن در مقابل هر تجاوزکننده‌ای دفاع می‌کنیم.

وی ضمن اعلام اینکه با گذشت هفت سال از جنگ یمن، یمن به سلاح‌هایی دست پیدا کرده که بازدارندگی را در هم می‌شکند افزود: هیچ کسی نمی‌تواند سیاست استعماری را بر یمن تحمیل کند و ما در نبردی طولانی مدت هستیم.

چشم در برابر چشم و دندان در برابر دندان

عضو دفتر سیاسی انصارالله گفت، عملیات اعصار الیمن اهداف اقتصادی را در امارات هدف گرفت. یمنی‌ها از گرسنگی نخواهند مرد و امارات و سعودی هدف گرفته خواهند شد.

وی ادامه داد: اگر سعودی و امارات از یمن دست بکشند برای آنها بهتر است و اگر چنین نکنند ما پاسخ‌های بسیاری داریم. ما تا زمانی که تجاوز به یمن ادامه داشته باشد می‌جنگیم، یمن چیزی برای از دست دادن ندارد. یمن در این مرحله قاعده چشم در برابر چشم و دندان در برابر دندان را ثابت خواهد کرد.

امارات به دستور آمریکا به یمن بازگشت

وی در پیامی به آمریکا و رژیم اسرائیل گفت: پاسخ یمن به شما در زمان و مکان مناسب خواهد آمد. یمن از توانایی‌های دریایی، هوایی و زمینی برای دفاع از خود برخوردار است. پروژه‌های آمریکا و اسرائیل در شن‌های یمن و کوههای آن دفن خواهند شد. آمریکا مزدوران محلی در یمن، ارتش سودان و «بلاک واتر» را به مشارکت درجنگ یمن سوق داد.

القحوم تصریح کرد: ما اطلاعاتی داریم که تأکید می‌کند امارات به دستور آمریکا به میدان یمن بازگشت. جنگنده‌های اسرائیلی در حملات به یمن مشارکت درند. آمریکاست که جنگ یمن را فرماندهی می‌کند و محاصره دریایی را بر یمن تحمیل کرده است.

نبض اقتصادی امارات و سعودی هدف گرفته خواهد شد

عضو دفتر سیاسی انصارالله در ادامه گفت: هدفی که نیروهای ما در امارات هدف قرار دادند راهبردی بود. موشک‌های بالستیک و بالداری که عمق امارات را هدف گرفت ساتخت یمن بود. ما پهپادهایی داریم که می‌توانند مسافت‌های زیادی را طی کنند بدون اینکه رادارهای امارات به وجود آنها پی ببرند. صنعاء  تصمیم دارد با موشک‌هایی پاسخ دهد که نمی‌توانند آن را رصد کنند.

القحوم تأکید کرد، نبض اقتصادی سعودی و امارات تا زمانی که به محاصره یمن ادامه دهند، هدف گرفته خواهد شد؛ «اقتصاد در مقابل اقتصاد؛ شهر در برابر شهر و فرودگاه در برابر فرودگاه».

وی ادامه داد، این جهان فقط زبان زور می‌فهمد و این زبان زور است که از یمنی‌ها محافظت خواهد کرد.راه‌حل سیاسی مسأله یمن در لغو محاصره، آزادی اسرا و بهبود وضعیت انسانی است. امارات و سعودی سازمان‌های بشردوستانه در یمن را خریده‌اند.

اسرائیل از یمن بزرگ بترسد

القحوم ضمن اعلام اینکه رژیم اسرائیل از گسترش توانمندی‌های یمن بیم دارد افزود: اسرائیل از رسیدن موشک‌های ما (به اسرائیل) بیم دارد. مطمئنا پاسخ‌هایی به دشمن اسرائیلی وجود خواهد داشت. ما تحرکات اسرائیل در منطقه را زیر نظر داریم و اسرائیل باید از یمن بزرگ بترسد.

وی ادامه داد، جنگ تفریح نیست و آمریکا و امارات باید این را بفهمند. امارات و سعودی تا زمانی که آمریکا تصمیم نگیرد از جنگ علیه یمن خارج نمی‌شوند و «ما با تمام قدرت در برابر پروژه آمریکا ایستاده‌ایم».

منبع: فارس

نظر شما