۲۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
کد خبر: 787930

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی از عرضه میوه شب عید با ۲۵ درصد زیر قیمت بازار خبر داد و گفت: امسال توزیع نخستین بار بصورت هوشمند خواهد بود و در کلانشهرها درب منازل توزیع می‌شود.

توزیع میوه شب عید ۲۵ درصد زیر قیمت بازار

به گزارش قدس آنلاین، عضو هیات رئیسه مجلس از ورود مجلس به موضوع قیمت تضمینی خرید سیب و پر تقال شب عید خبر داد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در ارتباط زنده با خبر ۲۱ شبکه یک سیما با اشاره به اینکه در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی متخصصان خوبی حضور دارند گفت: با توجه به اینکه اخباری مبنی بر خرید گران سیب و پرتقال شب عید منتشر شده است، قطعا مجلس به این موضوع رسیدگی خواهد کرد و گزارش این موضوع را خدمت ملت تقدیم خواهیم کرد.

وی افزود: از همین فردا کار بررسی این موضوع را آغاز خواهیم کرد.

گرانخری سیب و پرتقال؟ تعاون روستایی: قویا تکذیب می‌کنیم

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی موضوع خرید گران سیب و پرتقال شب عید را تکذیب کرد.

 اسماعیل قادری فر نیز در ارتباط زنده با خبر ۲۱ شبکه یک سیما با اشاره به اینکه این سازمان سیب درجه یک کوهپایه را بین ۸۵۰۰ تا ۹۵۰۰ تومان و پرتقال را بین ۷۵۰۰ تا ۸۵۰۰ تومان و صرفا از باغداران، سورتینگ داران مجاز و سردخانه داران تحت پوشش تشکل‌ها خریده افزود: قیمت عرضه محصولات هنوز تعیین نشده، اما قطعا این محصولات ۲۵ درصد زیر قیمت بازار به مردم عرضه می‌شوند.

وی افزود: امسال توزیع نخستین بار بصورت هوشمند خواهد بود و در کلانشهرها درب منازل توزیع می‌شود.

قادری فر همچنین موضوع خرید میوه با قیمت بالاتر از واسطه‌ها را تکذیب کرد و گفت: این موضوع قطعا کذب محض است و آن را قویا تکذیب می‌کنیم چراکه ما خرید خود را طبق دستورالعمل مصوب ستاد تنظیم بازار و شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی از باغداران یا سورتینگ داران و سردخانه داران خریداری می‌کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.