جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۵

اسامی تیم ملی برای دو بازی کره و لبنان اعلام شد/ دعوت از ۴ استقلالی و ۵ پرسپولیسی با حضور عجیب کنعانی

اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران جهت حضور در دو مسابقه پیش روی برابر کره جنوبی و لبنان اعلام شد.

فوتبال

به گزارش قدس آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، سید حسین حسینی ، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، دانیال اسماعیلی فر، فرشاد فرجی ، سید مجید حسینی، عارف غلامی، امید نورافکن ، میلاد محمدی، کمال کامیابی نیا، مهدی مهدی پور، میلاد سرلک، سامان قدوس، احمد نوراللهی ، امیرحسین حسین زاده، احسان حاج صفی، وحید امیری ، مهدی ترابی، اللهیار صیادمنش، مهدی طارمی، سردار آزمون، کریم انصاری‌فرد، علی قلی زاده ، علیرضا جهانبخش ،سعید عزت اللهی و صادق محرمی ٢٨ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی جهت حضور در دو بازی باقی مانده از مرحله انتخابی رقابت های جام جهانی هستند.

در این بین عزت اللهی و محرمی به دلیل دریافت دو کارت زرد دیدار چهارم فروردین برابر کره را از دست داده اند با این وجود در سفر به سئول حضور خواهند داشت.
تیم ملی با حضور ١٣ بازیکن حاضر در تهران روز شنبه ٢٨ اسفند تهران را به مقصد سئول ترک می کند.
همچنین ١٥ لژیونر در پایان بازی های باشگاهی از کشورهای مختلف جهان مستقیما راهی کره جنوبی خواهند شد و به اردوی تیم ملی ملحق می شوند.
شاگردان اسکوچیچ چهارم فروردین در سئول به مصاف تیم میزبان خواهند رفت و نهم فروردین در آخرین مسابقه این مرحله در مشهد مقدس برابر لبنان قرار می گیرند.

 کمیته استیناف امروز در حکمی عجیب محرومیت دو جلسه ای محمد حسین کنعانی زادگان از بازی های رسمی را به دوستانه تغییر داد که این اقدام در نوع خود جالب توجه بود. در لیست اعلامی نام سیاوش یزدانی که سرباز ملوان شده است قرار ندارد. شهاب زاهدی که تا پیش از این در لیگ اوکراین بود بعد از اتفاقات اخیر در این کشور در فهرست نهایی قرار نگرفته است. همچنین پیام نیازمند هم از جمع دروازه بانان جای خود را به گلر استقلال داده است. 

صالح حردانی سروش رفیعی، عارف آقاسی و کاوه رضایی هم جزو بازیکنانی هستند که در اردوی قبل بودند اما برای دو بازی آینده تیم ملی حضور ندارند.

نظر شما