شنبه ۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

راهپیمایی باشکوه یمنی‌ها برای بیعت با مقاومت تا توقف تجاوز و محاصره

مردم صنعاء با برپایی راهپیمایی باشکوه در روز ملی مقاومت بر حمایت از تداوم عملیات‌های نظامی نیروهای مسلح علیه متجاوزان تا توقف حملات و محاصره علیه یمن تاکید کردند.

راهپیمایی

به گزارش قدس انلاین، مردم استان‌های صعده و صنعاء در یمن امروز به مناسبت هفتمین سالروز تجاوز نظامی ائتلاف سعودی و مقاومت در برابر آن راهپیمایی کردند.

به گزارش المسیره، شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی‌ها در حالی که پرچم‌های یمن را در دست داشتند، شعارهایی را در پایبندی به آزادی و مقاومت برابر متجاوزان سر دادند و پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.

در بیانیه پایانی راهپیمایی مردم یمن در صنعاء آمده اسـت: ما به نیروهای مسلح قهرمان خود ضربات دلیرانه آنها را علیه عمق خاک عربستان سعودی را تبریک می‌گوییم که حلقه امنیتی شدید اطراف تاسیسات دشمن را در هم شکستند.

در این بیانیه، مقاومت گزینه درست رویارویی با تجاوز و محاصره ائتلاف سعودی خوانده و تاکید شد:ملت یمن به توصیه رهبر انقلاب خود آماده تقویت جبهه های نظامی، امنیتی، اقتصادی و رسانه ای و همه جبهه های رویارویی است.

در این بیانیه آورده شده است: ما از هموطنان آزاده خود در استان‌ها و مناطق اشغالی یمن می‌خواهیم برای بیرون راندن اشغالگران و سرکوب مزدوران آنها اقدام کنند.

در این بیانیه ضمن اعلام حمایت از همه اقدامات نیروهای مسلح در حمله به تاسیسات نفتی و حیاتی دشمن تا زمان توقف تجاوز و محاصره علیه یمن گفت: ما از متجاوزان می خواهیم تجاوز و محاصره را متوقف کنند و از آنچه طی سال های گذشته رخ داده عبرت بگیرند.

در پایان این بیانیه آمده است: ما بر موضع اصولی خود در قبال مسائل امت اسلامی و در راس آن آرمان فلسطین تاکید می کنیم و در کنار برادرانمان در مقاومت فلسطین و محور جهاد و مقاومت هستیم.
انتهای پیام/

منبع: فارس

نظر شما