سرپرست پلیس راه راهور ناجا گفت: ترافیک در محورهای چالوس و آزاد راه تهران شمال و هراز سنگین گزارش شده است.

ترافیک سنگین در جاده‌های شمالی کشور/ تمهیدات پلیس راهور

به گزارش قدس آنلاین، سیاوش محبی اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای شمالی به ویژه چالوس و هراز سنگین و فیروزکوه پرحجم است و به دلیل بارندگی در برخی محورهای کشور تردد به کندی صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: تردد در بقیه محورهای مواصلاتی کشور عادی و روان است.

سرپرست پلیس راه راهور ناجا از هموطنان خواست برای اطلاع از وضع راه‌های کشور به راهور ۱۲۰ مراجعه کنند.

محبی به رانندگان توصیه کرد: با توجه به شرایط جوی با سرعت مطمئن، رعایت فاصله طولی، توجه کامل به جلو و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کنند.

وی درباره آخرین تمهیدات ترافیکی تعطیلات عید فطر افزود: به دلیل افزایش بار ترافیکی از خروجی‌های تهران به سمت استان‌های شمالی، از ساعت ۱۶ یکشنبه در آزاد راه تهران- شمال و محور چالوس، تردد خودروها از جنوب به شمال یکطرفه شد تا هر چه سریع‌تر بار ترافیکی تخلیه شود.

محبی ادامه داد: در آزادراه قزوین-رشت محدوده رودبار و منجیل به صورت مقطعی، ترافیک سنگین است و سایر محورهای مواصلاتی استان‌های سراسر کشور پرحجم و روان است.

وی افزود: بارش شدید باران در محورهای شمالی و همچنین مه غلیظ و کاهش دید افقی، باعث کندی تردد رانندگان وسایل نقلیه شده است.

سرپرست پلیس راه راهور ناجا گفت: به افرادی که هنوز سفر خود را به سمت استان‌های شمالی آغاز نکرده‌اند، توصیه می‌کنیم سفر خود را به روز آینده موکول کنند.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.