۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳
کد خبر: 799196

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از امکان استفاده از من کارت به جای بلیت کاغذی برای ورود به نمایشگاه بین المللی مشهد خبر داد.

ورود به نمایشگاه مشهد با من کارت

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد،، مهدی بدیع فرخد  گفت: در راستای استفاده از روش‌های نوین و عدم استفاده از بلیت‌های کاغذی، بررسی و تعریف پروژه مشترکی با شرکت نمایشگاه بین‌‎المللی مشهد مبنی بر استفاده از گیت‌های ورودی بدون نیاز به نیروی انسانی و با استفاده از کارت شهروندی( من‌کارت) به‌صورت سنتی صورت گرفته و پیاده‌سازی شد.

وی اظهارکرد: در راستای استفاده از روش‌های نوین و عدم استفاده از بلیت‌های کاغذی، بررسی مشترکی با شرکت نمایشگاه بین‌‎المللی مشهد مبنی بر استفاده از گیت‌های ورودی بدون نیاز به نیروی انسانی و روش‌های سنتی صورت گرفت.

بدیع فرخد  افزود: در این راستا در تعدادی از ورودی‌های نمایشگاه گیت‌هایی پیش‌بینی شده است که شهروندان با استفاده من‌کارت می‌توانند در محل، نسبت به شارژ من کارت خود و ورود به نمایشگاه اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد بیان کرد: به‌همین منظور و جهت افزایش رفاه حال شهروندان دو دستگاه خودکار شارژ من کارت نیز در این محل نصب شده است.

بدیع خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات توسعه‌ای ما که در نمایشگاه‌های آتی با توجه به امکانی که در طراحی تجهیزات گیت‌ها در نظر گرفته شده است در دسترس قرار خواهد گرفت، استفاده از "کیو.آر.کد" توسط اپلیکیشن شهر من برای عبور از گیت است که شهروندان بدون نیاز به بلیط کاغذی یا کارت شهروندی تنها با نصب اپلیکیشن شهرمن و خرید بلیط با استفاده از"کیو.آر.کد" بتواند از گیت‌های ورودی نمایشگاه عبور کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.