سرپرست باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد از تخفیف شهریه ویژه المپیادی ها خبر داد و گفت: این تخفیف از ۲۰ درصد تا ۳۰۰ درصد شامل می شود.

تخفیف شهریه دانشگاه آزاد برای المپیادیها از ۲۰ تا ۱۰۰ درصد

محمد علی‌اکبری از تخفیف شهریه در دانشگاه آزاد ویژه المپیادی‌ها خبر داد و گفت: بر اساس آئین نامه‌هایی که داریم المپیادی‌ها می‌توانند از تخفیف شهریه بهره مند می‌شوند.تاکنون به دلیل مشکلات مالی دانشگاه این گونه تسهیلات اجرایی نمی‌شد اما در دوره جدید بنا داریم به مرحله اجرا برسانیم.

سرپرست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد با بیان این مطلب که واحدها می‌توانند تا ۲۰ درصد به المپیادی‌ها تخفیف شهریه دهند، افزود: باشگاه پژوهشگران اگر تشخیص دهد کسی توانایی مالی ندارند، تا ۱۰۰ درصد تخفیف شهریه می‌دهد.

علی اکبری ادامه داد: اقدامات در باشگاه از جنس پیگیری است چرا که آئین نامه‌های تدوین شده در دوره‌های گذشته خوب است و هرجا هم مشکل باشد در هیأت امنا رفع می‌کنیم. مشکلی که وجود داشته این بوده که آئین نامه‌ها اجرا نمی شده است.

وی با اشاره به تسهیلات باشگاه برای پژوهشگران و دانشجویان استعداد درخشان گفت: دانشجویان استعداد درخشان می‌توانند در صورت تأیید و تصویب شورای هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه، در دو رشته همزمان تحصیل کنند. همچنین حمایت از محصولات فناورانه در راستای معرفی و عرضه در بازار از دیگر تسهیلات به شمار می‌رود.

علی اکبری با اشاره به تسهیلات توانمندسازی کارآفرینی ویژه اعضای باشگاه گفت: معرفی طرح‌های پژوهشی اعضای باشگاه به صنایع، افزایش مهارت اعضا و کسب و کار از طریق کارگاه آموزشی کارآفرینی، معرفی برای استقرار مجریان طرح‌های نهایی شده باشگاه در مراکز رشد و پارک علم و فناوری وابسته به دانشگاه آزاد از جمله این تسهیلات به شمار می‌رود.

سرپرست باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد با اشاره به حمایت مالی از طرح‌های پژوهشی پژوهشگران باشگاه گفت: دانشجویان عضو در باشگاه می‌توانند بدون کنکور ادامه تحصیل بدهند و یا همزمان با تحصیل، کمک یار استاد شوند و حق الزحمه دریافت کنند.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.