کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی، نحوه انتخاب ملی پوشان در اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم را اعلام کرد.

تکلیف انتخابی اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی مشخص شد

به گزارش قدس آنلاین، جلسه‌ای با حضور سرمربی، کادر فنی و مدیر فنی تیم‌های ملی کشتی فرنگی در روز ۲۵ خردادماه تشکیل و پس از تبادل نظرات تصمیمات زیر جهت شرکت کشتی گیران در رقابت‌های کشورهای اسلامی و قهرمانی جهان در صربستان گرفته شد:

۱- با توجه به برگزاری پنج مرحله از چرخه ی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی(قهرمانی کشور، انتخابی جام تختی، رقابت های بین المللی جام تختی، قهرمانی آسیا، تورنمنت قزاقستان) در خصوص وزن ۶۰ کیلوگرم مقرر شد در تاریخ ۱۹ تیرماه در ششمین مرحله از چرخه انتخابی، مسابقه بین علیرضا نجاتی و مهدی محسن نژاد با دو کیلوگرم با شرایط زیر برگزار گردد.

الف) با توجه به اینکه مهدی محسن نژاد دارای یک پیروزی مقابل نجاتی در جام تختی می باشد، در صورتی که به یک پیروزی دست یابد، به عنوان نفر برتر شناخته می شود.

ب) نجاتی برای ملی پوش شدن باید دو پیروزی مقابل محسن نژاد بدست آورد.

۲- با توجه به برگزاری پنج مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، در خصوص وزن ۱۳۰ کیلوگرم مقرر گردید در تاریخ ۱۹ تیرماه در ششمین مرحله از چرخه انتخابی، مسابقه بین امین میرزازاده و علی اکبر یوسفی برگزار شود.

الف) با توجه به پیروزی امین میرزازاده در رقابت های بین المللی تورلیخانوف قزاقستان مقابل یوسفی، در صورتی که وی به یک به پیروزی برسد، به عنوان نفر برتر شناخته می شود.

ب) یوسفی برای ملی پوش شدن باید دو پیروزی مقابل میرزازاده بدست آورد.

۳- ادامه چرخه انتخابی در سایر اوزان پس از حضور نفرات منتخب اعزامی به رقابت‌های رنکینگ ایتالیا اعلام می‌شود.

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.