یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲

ترافیک سنگین در بزرگراه های پایتخت

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک نیمه سنگین تا سنگین در مسیرهای بزرگراهی پایتخت خبر داد.

ترافیک

به گزارش قدس آنلاین از پلیس تهران، سرهنگ علی اصغر شریفی با اشاره به ترافیک صبحگاهی در مسیرهای بزرگراهی پایتخت گفت: اکنون در بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

وی افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت‌آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از شقایق، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیر غرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیک سنگین است.

شریفی ادامه داد: بزرگراه شهید زین‌الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه شهید بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک است.

به گفته وی، اکنون در همه معابر پایتخت بار صبحگاهی تقریبا سنگین ولی در حال حرکت وجود دارد که البته عوامل پلیس راهور مشغول روان سازی معابر هستند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: بزرگراه‌های بابایی، همت، زین‌الدین، حکیم، آزادراه نیایش، نواب و خیابان آزادی جزو پرترافیک‌ترین معابر صبحگاهی شهر تهران است.

نظر شما