دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸

تلویزیون با بیش از ۳۰۰ فیلم سینمایی به استقبال تابستان می‌رود

جشنواره فیلم‌های سینمایی تابستانه سیما با پخش بیش از ۳۰۰ فیلم از سینمای ایران و جهان، در قاب تلویزیون تماشایی خواهد شد.

تلویزیون

به گزارش قدس آنلاین، جشنواره فیلم‌های سینمایی سیما با پخش بیش از ۳۰۰ فیلم از سینمای ایران و جهان، در قاب تلویزیون تماشایی خواهد شد.

با فرا رسیدن فصل تابستان شبکه‌های سیما با توجه به مأموریت و اولویت‌های برنامه‌سازی خود برنامه‌هایی را برای مخاطبان درنظر گرفته‌اند.

یکی از پرمخاطب‌ترین و جذاب‌ترین ساختار، فیلم سینمایی است که برخی شبکه‌های تلویزیون جشنواره فیلم‌های تابستانی را با پخش آثاری از ایران و جهان در دستور کار دارند.

شبکه سه سیما هر روز ساعت ۱۵، شبکه پنج هر شب ساعت ۲۴ و شبکه کودک هم با طیف خاص مخاطبان خود هر روز ساعت ۱۴ فیلم‌های خود را تقدیم مخاطبان می‌کنند.

جشنواره تابستانی شبکه امید نیز از ۱۱ تیرماه گلچینی از فیلم‌های سینمایی ایران و جهان را هر روز ساعت ۱۸ برای علاقه‌مندان هنر هفتم به نمایش درمی‌آورند.

شبکه نمایش هم علاوه بر ساعات ۱ ، ۳ و ۴ و ۶ بامداد ، ۸ -  ۹ و ۱۱ صبح و همچنین در بعدازظهر ساعت های ۱۳-۱۵ -۱۷-۱۹ که اقدام به پخش فیلم می‌کند در دو بخش ویژه ۲۱ و ۲۳ به پخش آثار دنباله‌دار سینمایی جهان می‌پردازد.

علاوه بر جشنواره فیلم‌های تابستانه، شبکه‌های یک، دو، چهار، افق، شما و سلامت نیز در روزهای پایانی هفته باکس ثابت فیلم‌های سینمایی خود را در دستور کار پخش دارند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

نظر شما