یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۹

پیکر وحید اسلامی ۱۳ تیرماه در مرودشت تشییع می‌شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت با اشاره به درگذشت وحید اسلامی کارگردان و منتقد سینما بر اثر سکته قلبی گفت: قرار است مراسم تشییع و خاکسپاری این هنرمند اهل شهرستان مرودشت بعدازظهر دوشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۱ برگزار شود.

وحید اسلامی

مهدی رنجبر روز یکشنبه ضمن تسلیت درگذشت وحید اسلامی به خانواده و جامعه هنری استان، دلیل فوت این هنرمند را ناراحتی قلبی عنوان کرد و گفت:‌ وی در طول حدود سه سال گذشته با این بیماری دست و پنجه نرم می‌کرد.

وی گفت: این هنرمند ارجمند در نهایت در سن ۴۴ سالگی به دلیل سکته قلبی ۱۱ تیرماه در مرودشت درگذشت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت با اشاره به دیدار خود با خانواده این هنرمند به منظور تسلیت این مصیبت گفت: قرار است بعدازظهر دوشنبه ۱۳ تیرماه مراسم تشییع و خاکسپاری این هنرمند برگزار شود اما برای فراهم شدن شرایط حضور هنرمندان و مسئولان فرهنگی استان و کشور در مرودشت، ساعت دقیق مراسم متعاقباً اعلام می‌شود.

وحید اسلامی در کارنامه کاری خود ساخت فیلم سینمایی «دزدان خیابان جردن» را در سال ۱۳۸۹ داشته و فیلم‌های کوتاه، نیمه‌ بلند، بلند و مستند «مرثیه یک رویا»، «رولت ایرانی»، «درخت رویاها»، «آزادی یا مرگ»، «در جستجوی سوپر استار»، «خود + کشی» و «زخم شهر» را نیز ساخته بود.

او که مدرک کارشناسی خبرنگاری از دانشکده خبر (تهران) داشت، در هفته‌نامه سینما، خبرگزاری جمهوری اسلامی و روزنامه‌های جام‌جم، شرق، ایران و نشاط نیز فعالیت رسانه‌ای داشت و در شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینما هم عضویت داشت.

انتهای پیام/

منبع: ایرنا

نظر شما