فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران گفت: به مناسبت روز عفاف و حجاب اجتماع بزرگ بانوان در ورزشگاه دوازده هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

برنامه‎‌های سپاه تهران در عید غدیر/ اجتماع ۱۲ هزار نفری بانوان

به گزارش قدس آنلاین، سردار حسن حسن‌زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در نشست خبری که پیش از ظهر امروز (دوشنبه) جهت تشریح برنامه‌های بزرگداشت عید سعید غدیر و روز عفاف و حجاب در ستاد فرماندهی سپاه تهران برگزار شد گفت: برنامه‌های متنوعی برای بزرگداشت این دو مناسبت پیش بینی شده است که فردا صبح به مناسبت روز عفاف و حجاب اجتماع بزرگ بانوان در ورزشگاه دوازده هزار نفری آزادی برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف اصلی ما از برگزاری این مراسم نمایش حجاب و عفاف است و در این مراسم از مادران شهدا تجلیل می‌شود.

فرمانده سپاه تهران بزرگ با اشاره به برنامه‌های سپاه تهران بزرگ برای عید غدیر در تهران گفت: ۱۱۰ برنامه محوری در مساجد و حسینیه‌های بزرگ در تهران جشن غدیر برگزار می‌شود.

سردار حسن‌زاده تصریح کرد: عید غدیر فرصت بسیار خوبی برای تشریح اهمیت عید غدیر است؛ همچنین تلاش داریم که بیش از یک میلیون صد هزار خانوار در مسئله مهم اطعام غدیر شرکت کنند و پرس‌های غذا تهیه شده میان مردم توزیع شود. این اقدام مردمی است و بیش از ۵ میلیون پرس غذا در روز غدیر میان مردم توزیع می‌شود.

وی افزود: در شب عید غدیر نیز در ۱۱۰ نقطه تهران مراسم بزرگداشت عید برگزار و نور افشانی می‌شود، همچنین با برپایی ایستگاه‌های مختلف در خیابان‌ها و محلات از مردم پذیرایی می‌شود.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ، توزیع بسته‌های معیشتی و کمک مردمی را از دیگر برنامه‌ها به مناسبت عید غدیر اعلام کرد و گفت: به مناسبت عید غدیر بیش از ۱۱۰ هزار بسته میان نیازمندان توزیع می‌شود.

سردار حسن‌زاده، راهپیمایی و کوه‌پیمایی را از دیگر برنامه‌های به مناسبت عید غدیر اعلام کرد و گفت: در روز جمعه در چهار نقطه در ارتفاعات شمال تهران، سرخ حصار، آبشار تهران و شهرک شهید محلاتی راهپیمایی و کوه پیمایی انجام می‌شود.

انتهای پیام

منبع: مهر

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.