ملی‌پوش پرسپولیس نسبت به شایعه مربوط به از دست دادن جام جهانی واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

واکنش ستاره پرسپولیس به شایعه از دست دادن جام جهانی

به گزارش قدس آنلاین، وحید امیری، هافبک ملی‌پوش پرسپولیس که به دلیل عارضه دیسک کمر تحت عمل جراحی قرار گرفته است، امروز با شایعه عجیبی مواجه شد و در این خصوص اعلام شد که وی قادر به همراهی این تیم در نیم فصل نخواهد بود و به واسطه این موضوع جام جهانی را هم از دست داده است.

امیری که ۲۲ اردیبهشت تحت عمل جراحی دیسک کمر قرار گرفته بود، طبق اعلام پزشک معالج باید مدت سه ماه ریکاوری را پشت سر گذاشته و بعد از آن قادر به انجام تمرینات خواهد بود؛ اما امروز شایعه‌ای عجیب در خصوص آینده این بازیکن منتشر شده بود. گفته شده که امیری به واسطه مصدومیتی که گریبانگیرش شده قادر به همراهی این تیم در نیم فصل ابتدایی نخواهد بود و حضورش در جام جهانی هم منتفی شده است.

وینگر ملی‌پوش پرسپولیس که برخلاف دو طیف درگیر در ماجرای دراگان اسکوچیچ در حمایت و مخالفت از سرمربی تیم ملی، با انتشار استوری متفاوت خواستار حمایت و همبستگی همه ارکان تیم ملی در آستانه جام جهانی شده بود، اکنون در گفت‌وگو با خبرنگار ما به توضیحی کوتاه در این باره پرداخته است.

وحید امیری درباره آخرین شرایط خود اینطور توضیح می‌دهد: خوشبختانه طبق روال کارهایم پیش می‌رود و هر روز برنامه فیزیوتراپی دارم. تازه دیروز بود که دو ماه از عملم گذشت و طبق چیزی که جراح به من گفت هنوز یک ماه دیگر تا بازگشت به تمرین زمان لازم است.

وینگر پرسپولیس با رد شایعه مربوط به از دست دادن تمرینات و بازی‌های این تیم در نیم فصل و احتمالا جام جهانی، گفت: در واقع پزشک جراح به من گفت که بعد از عمل سه ماه طول می‌کشد تا بتوانم برای تمرین کردن آماده شوم و ممکن است این زمان با یک تاخیر یکی، دو هفته‌ای همراه شود؛ اما خبری که امروز منتشر شده بود درست نیست و من تلاش می‌کنم با کمک خدا و طبق برنامه برای بازگشت به میادین آماده شوم.

بصام پور، پزشک معالج وحید امیری نیز در این خصوص گفته: ایشان از یک ماه بعد می‌تواند تمرینات فوتبالی‌اش را آغاز کند. همین الان نیز تمرینات بدنسازی خود را انجام می‌دهد، ولی فوتبال ورزشی است که نیاز به استارت‌های قوی دارد؛ به همین دلیل فعلاً امیری تمرینات فوتبالی خود را آغاز نکرده است.

منبع: خبرورزشی

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.