ویژه برنامه «مهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر»، ۲۷ تیرماه مصادف با عید بزرگ شیعیان غدیر خم در حالی از چهارراه ولی عصر (عج) تا چهارراه پارک وی برگزار می‌شود که ۳۵۰ موکب در این رویداد ملی مذهبی حضور دارند.

پذیرایی ۳۵۰ موکب از مردم در مهمانی ۱۰ کیلومتری غدیر

به گزارش قدس آنلاین، این روزها همزمان با شروع دهه امامت و ولایت تکاپوی تشکل‌های مردمی برای هرچه باشکوه‌تر برگزار کردن جشن‌های روز غدیر، بیشتر شده و در اقصی نقاط کشور شاهد فعالیت‌های فرهنگی - مذهبی مختلف و متعدد برای بزرگداشت این عید سعید هستیم.

از این رو، اجتماع بزرگ و جشن مردمی «میهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر» روز دوشنبه ۲۷ تیرماه مصادف با عید فرخنده غدیر، در تهران حد فاصله چهارراه ولی عصر (عج) تا پل پارک وی برگزار می‌شود.


ساسان زارع سخنگوی ستاد مردمی «میهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر»

بنا بر اعلام ساسان زارع سخنگوی ستاد مردمی این جشن بزرگ، ۳۵۰ موکب دار از هیأت‌های مذهبی، مساجد، گروه‌های جهادی،‌ خدماتی و گروه‌های سرود در طول مسیر حضور داشته و با خدمات متنوع و جذاب، پذیرای شرکت‌کنندگان در مراسم خواهند بود.

پذیرایی و اطعام در ایستگاه‌های صلواتی، برگزاری مولودی‌خوانی و سرود، برپایی غرفه‌های فرهنگی و آموزشی و خانواده و کودکانه، اجرای پویش‌های مختلف با موضوع غدیر، توزیع هدایا و بسته‌های محتوایی و پزشکی عناوین برنامه‌هایی است که در این رویداد تدارک دیده شده و انجام می‌پذیرد.

رویداد «میهمانی ۱۰ کیلومتری عید غدیر» از ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۷ تیرماه با حضور اقشار عموم جامعه، حد فاصله بین چهارراه ولی عصر(عج) تهران تا چهارراه پارک وی با حضور ۳۵۰ موکب برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.