جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴

افزایش ۳۰ درصدی ترددها در جاده‌ها

خروج ۲۶۰ هزار خودرو از تهران

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور از افزایش بیش از ۳۰ درصدی تردد ها در محور های مواصلاتی خبر داد ‌و گفت از تاریخ یازدهم تا سیزدهم مرداد،۲۶۰ هزار خودرو از تهران خارج شده است.

ترافیک جاده ای

سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی سفرها از سه شنبه تا پنجشنبه گفت: ۲۶۰ هزار خودرو از تهران در بازه زمانی ۱۱ تا ۱۳ مرداد (سه شنبه تا پنجشنبه) خارج شده اند.

وی افزود: شاهد افزایش سفر در جاده‌های منتهی به شهرهای زیارتی مانند قم و مشهد هستیم اما این نکته را باید بگویم که ترددها به حدی نرسیده است که پلیس بخواهد در جاده‌ها محدودیت ایجاد کند.

پیش بینی پلیس: مشکل ترافیکی در جاده‌های منتهی به شهر زیارتی در تاسوعا و عاشورا نداریم

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: جاده‌های این شهرها کشش این میزان از خودرو را دارند و پیش بینی پلیس این است که حتی در روزهای تاسوعا و عاشورا مشکل خاصی در جاده‌های این شهرها نداشته باشیم.

شیرانی بیان کرد: مهمترین ترافیک‌ها در محدوده‌های حرم و داخل شهرهاست که البته تمهیدات لازم از سوی پلیس راهور هر شهر و استان برای این روزها در نظر گرفته می‌شود.

وی بیان کرد: پیش بینی‌های پلیس راهور بر اساس الگوهای سفر و داده‌هایی است که از سامانه‌های تردد شمار در چند روز گذشته استخراج شده است.

منبع: مهر

نظر شما