تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر با برتری برابر آلومینیوم به نخستین پیروزی خود در لیگ بیست‌ودوم دست یافت.

پرسپولیس بالاخره برد

به گزارش قدس آنلاین، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۱۹ در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک، میهمان آلومینیوم بود که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

درحالی که اعلام شده بود این دیدار بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود، باشگاه پرسپولیس اعلام کرد حدود ۵۰۰ هوادار با حضور در ورزشگاه از تیم آلومینیوم حمایت کردند.

در اواسط نیمه دوم، نیمکت‌نشینان پرسپولیس نسبت به شعارهای هواداران حاضر در ورزشگاه اعتراض کردند که این موضوع باعث شد بازی برای دقایقی متوقف شود. در این بین مهدی رحمتی با افشین پیروانی و یحیی گل‌محمدی صحبت کرد و در ادامه از هواداران خودی خواست که سکوت را رعایت کنند.

این نخستین بازی یورگن لوکادیا مهاجم هلندی برای پرسپولیس بود.

آلومینیوم صفر – پرسپولیس ۱

گل: میلاد سرلک (۴۱)

کارت زرد: علیرضا بیرانوند، رضا جبیره، فاضلی

کارت قرمز: -

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گولسیانی، فرشاد فرجی (۷۱ وحدت هنانوف)، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر (۶۷ سیامک نعمتی)، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی، سروش رفیعی (۸۷ سینا اسدبیگی)، امید عالیشاه (۸۷ امید عالیشاه) و یورگن لوکادیا (۷۱ حامد پاکدل).

ترکیب آلومینیوم: حسن پورحمیدی، وحید محمدزاده، امیرمحمد هوشمند (۷۵ امین نوری)، علیرضا نقی‌زاده، والنتینو یوئل (۵۹ علی دشتی)، محمود قائدرحمتی، هانسل زاپاتا، مهران موسوی، یونس اکبرپور، محمدرضا آزادی ( ۵۹ رضا جبیره) و میلاد فخرالدینی.

موقعیت‌های خطرناک

در دقیقه ۹، روی پاس امید عالیشاه، مهدی ترابی با دروازه‌بان آلومینیوم تک به تک شد اما شوت پای راست این بازیکن به دیواره کنار دروازه برخورد کرد و به گل تبدیل نشد.

در دقیقه ۱۰، ارسال مهدی ترابی از سمت راست فرصت خوبی را برای پرسپولیس ایجاد کرد و درحالی که زاپاتا برای دفع توپ اقدام کرده بود، ضربه او را پورحمیدی مهار کرد تا یک گل به خودی را شهاد نباشیم.

در دقیقه ۲۹، زاپاتا از پشت محوطه جریمه پرسپولیس دروازه این تیم را مورد هدف قرار داد اما شوت پای راست این بازیکن راهی اوت شد.

در دقیقه ۳۹، قائدرحمتی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد و با یک شوت پای راست قصد داشت دروازه پرسپولیس را باز کند که توپ او را بیرانوند مهار کرد.

در دقیقه ۴۱، پاس در عمق مهدی ترابی برای میلاد سرلک، او را با دروزاه‌بان آلومینیوم تک به تک کرد و هافبک پرسپولیس هم با استفاده از این فرصت برای پرسپولیس گلزنی کرد.

در دقیقه ۵۷، والنتینو یوئل از پشت محوطه جریمه پا به توپ شد و به وارد محوطه جریمه شد و از زاویه بسته دروازه پرسپولیس را هدف قرار داد و توپ او را بیرانوند مهار کرد.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.