در واکنش به این عملیات تروریستی شهر زاهدان، اظهارات بسیاری صورت گرفته که ۳ نفر از مداحان کشور هم در این خصوص تحلیل‌هایی ارائه کردند.

تحلیل ۳ مداح بر ماجرای تروریستی زاهدان

به گزارش قدس آنلاین، روز گذشته در جریان عملیات تروریستی شهر زاهدان دو نفر از نیروهای سپاه پاسداران و یک نیروی بسیجی به شهادت رسید. یکی از نیروهای پاسدار که روز گذشته به شهادت رسید، سید حمیدرضا هاشمی معاون اطلاعات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بود.

کپی برابر با اصل مقدمات حوادث سوریه و عراق

در واکنش به این ماجرای تروریستی اظهارات بسیاری صوت گرفته که ۳ تن از مداحان کشور هم در این خصوص تحلیل‌هایی ارائه کردند. محمدحسین پویانفر مداح سرشناس کشورمان در فضای مجازی با هشتگ #زاهدان_تسلیت نوشت: «دقیقاً کپی برابر با اصل مقدمات حوادث ۲۰۱۱ سوریه و ۲۰۱۴ عراق در حال اجراست. نقشه‌ای که برای ایران ما دارند.»

این توئیت توسط مهدی رسولی دیگر مداح کشورمان هم بازنشر شده بود.

تحلیل ۳ مداح بر ماجرای تروریستی زاهدان

بصیرت دُرّ کم یاب است

ابوذر بیوکافی هم نوشت: «در فتنه زاهدان انگیزه‌ها و اهداف دشمن کاملاً مشخصه... اما در فتنه‌هایی مثل ۸۸ تشخیص حق از باطل کار آسونی نیست. اینجاست که بصیرت دُرّ کم یاب است.» مهدی رسولی این توئیت را هم بازنشر کرده بود.

تحلیل ۳ مداح بر ماجرای تروریستی زاهدان

چشمتون روشن وطن‌پرست‌های باغیرت!

حسین طاهری دیگر مداح کشورمان هم نوشت: «چشمتون روشن وطن‌پرست‌های باغیرت! چشمتون روشن علی کریمی‌ها… اما این تازه اول مصیبته! از این به بعد… خون صدها مهسا امینی به گردن‌شماست!»

تحلیل ۳ مداح بر ماجرای تروریستی زاهدان

انتهای پیام/

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.