رئیس فدراسیون فوتبال کویت در دیدار با همتای ایرانی خود پیشنهاد برگزاری دیدار سوپرکاپ بین قهرمانان دو کشور را مطرح کرد.

پیشنهاد برگزاری دیدار بین تیم قهرمان فوتبال ایران و کویت

به گزارش قدس آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،مهدی تاج،رئیس فدراسیون فوتبال امروز به دعوت عبدالله احمد ربیع، همتای کویتی خود در محل این فدراسیون حضور یافت و نشستی را برگزار کرد.

در این دیدار که حسین شمس پیشکسوت فوتسال کشور هم حضور داشت، رئیس فدراسیون فوتبال کویت ضمن تبریک صعود تیم ملی ایران ابراز امیدواری کرد که این تیم همانند جام جهانی ۲۰۱۸ نماینده شایسته ای برای قاره آسیا در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشد.

وی همچنین با اظهار تمایل برای بهره مندی از تجربیات ایران جهت توسعه و بازسازی فوتبال کویت، نسبت به امضا تفاهم‌نامه نامه همکاری بین دو کشور ابراز تمایل کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال کویت همچنین پیشنهاد داد که در آینده ای نزدیک مسابقه ای به شکل سوپر کاپ بین تیم های قهرمان باشگاهی دو کشور برگزار شود.

عبدالله احمد ربیع در این دیدار با تبریک انتخاب دوباره مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال ایران، برای وی در این سمت آرزوی موفقیت کرد.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان هم ضمن تقدیر از فدراسیون فوتبال کویت در برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا،از آمادگی ایران جهت همکاری های آتی دو فدراسیون در آینده خبر داده و ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی های صورت گرفته تیم های ملی فوتبال ساحلی و فوتسال ایران در ماههای آتی عناوین دومی و سومی خود در جام جهانی را تکرار کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.