یک شرکت فناور ایرانی، صفحه‌نمایش و تلویزیون سنگی طراحی و تولید کرد که توانایی پخش فیلم، عکس و شبکه‌های تلویزیونی را دارد. جنس محصول می‌تواند به تقاضای سفارش‌دهنده سنگ مرمر طبیعی یا گرانیت مصنوعی با ظاهر کاملاً طبیعی باشد

صفحه‌نمایش سنگی با بهره‌گیری از نوآوری ایرانی تولید شد

به گزارش قدس آنلاین، محصولی می‌تواند راه خود را برای رسیدن به دست مشتری و بازار باز کند که از خلاقیت و نوآوری برخوردار باشد، در این زمینه شرکت‌های خلاق نقش حائز اهمیتی دارند.

خلاقیت و نوآوری در دنیای امروز حرف نخست را می‌زند، محصولات تولید شده‌ای که با نوآوری و خلاقیت در هم می‌آمیزد، می‌تواند به رفاه مردم کمک کند. در این میان شرکت‌های خلاق از ظرفیت بالایی برای تولید ثروت و ایجاد این رفاه در جامعه دارند.

براساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، محصولات خلاقانه که با نوآوری ترکیب شده‌اند، در بین مردم جایگاه خوبی پیدا کرده‌اند، شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق در طی چند سال اخیر به‌واسطه حمایت‌های این معاونت توانسته‌اند محصولات نوآورانه خوبی تولید کنند.

شرکت خلاق پرتو سریر انوشه ایرانیان، محصولی را در حوزه نمایش طراحی و عرضه کرده است. صفحه‌نمایش و تلویزیون سنگی ایران‌ساخت با ظاهر کاملاً سنگی خود توانایی پخش فیلم، عکس و شبکه‌های تلویزیونی را دارد. جنس محصول می‌تواند به تقاضای سفارش‌دهنده سنگ مرمر طبیعی یا گرانیت مصنوعی با ظاهر کاملاً طبیعی باشد.

هنگامی که صفحه‌نمایش سنگی خاموش باشد از سنگ‌های پیرامونی خود قابل تشخیص نیست. همچنین با توجه به ظاهر سنگی آن در نمای داخلی و بیرونی ساختمان‌ها قابل استفاده است.

صفحه‌نمایش سنگی با بهره‌گیری از نوآوری تولید شد

از ویژگی‌های این محصول شرکت خلاق می‌توان به مقاومت بالا در مقابل ضربه فشار و شرایط جوی و محیطی، قابل استفاده در محیط‌های گرم و خشک، مرطوب و شرجی، سرد و یخبندان، ضریب نفوذپذیری در مقابل آب و رطوبت، مقاوم در برابر نور خورشید و نسوز بودن اشاره کرد.

محصولات و خدماتی که شرکت‌های خلاق ارائه می کنند جنبه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و فناوری را در برمی‌گیرد و با سطوح کلان و خرد کل اقتصاد کشور پیوندهایی دارد. همچنین رشد اقتصادی، ایجاد شغل، درآمدهای صادراتی را تقویت کنند و درعین‌حال شمول اجتماعی، تنوع فرهنگی و توسعه انسانی را می‌تواند، توسعه دهد.

انتهای پیام

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.