فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری دو سودامرگ و کشف ۳۸ کیلوگرم روانگردان شیشه از آنان خبر داد.

کشف ۳۸ کیلو شیشه از سوداگران مرگ در شرق تهران

به گزارش قدس آنلاین، سردار کیومرث عزیزی درباره جزئیات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران از طریق منابع خبری متوجه شدند که چند سوداگر مرگ با تشکیل یک باند اقدام به خرید مقدار قابل توجهی مخدر شیشه از یکی از همسایه‌های شرقی کشور کرده و با انتقال آن به مخفیگاهشان قصد توزیع آن را دارند.

وی افزود: در ادامه با پیگیری‌های ماموران و انجام بررسی های میدانی، آدرس مخفیگاه ومحل نگهداری این مواد شناسایی شد و پس از آن نیز هماهنگی‌های قضایی لازم برای انجام عملیات در دستورکار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه چند اکیپ مجرب از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر به محل اعزام شدند، گفت: ماموران با رعایت جوانب قانونی وارد محل شده و دو نفر از سوداگران مرگ را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

عزیزی با اشاره به بازرسی از محل گفت:‌ ماموران در جریان بازرسی از این محل موفق به کشف ۳۸ کیلوگرم ماده روانگردان شیشه، ۶۸ لیتر پیش‌ساز مخدر شیشه و غیره شدند. همچنین دو دستگاه خودرو سواری متعلق به مجرمان نیز توقیف شد.

وی با بیان اینکه دو متهم دستگیر شده نیز به جرم خود اعتراف کردند، گفت: برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه شیشه یکی از مواد مخدرهای بسیار خطرناک و خانمانسوز است، گفت:‌ این ماده مخدر علاوه بر اعتیاد و مشکلات مرتبط با آن به دلایل ساختار صنعتی خود می‌تواند استفاده‌کنندگان را گاهی مبدل به یک جانی خطرناک کند. موضوعی که منجر به وقوع حوادث تلخی نیز شده است.

منبع: ایسنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.