۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۴
کد خبر: 828440

فرمانده انتظامی مشهد گفت: عامل مسلح گروگان‌گیری اعضای یک خانواده و دختر جوان در شهرک عسگریه مشهد با سرعت عمل پلیس دستگیر شد. 

گروگانگیر مسلح در مشهد دستگیر شد

به گزارش قدس خراسان آنلاین، سرهنگ احمد نگهبان اظهار کرد: عصر دیروز گروگانگیری سرنشینان یک دستگاه خودرو جیلی توسط فرد مسلح به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش و بلافاصله تیمی ویژه از ماموران کلانتری طرق وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: خودروی حامل گروگان ها به سرعت شناسایی و به محاصره نیروهای انتظامی درآمد، گروگانگیر مسلح حین فرار دستگیر شد.

فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: متهم ۴۲ ساله در تحقیقات به عمل آمده، انگیزه خود از این آدم ربایی را خروج از کشور عنوان کرده است.

سرهنگ نگهبان افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد متهم برای دستیابی به رویاهایش قبل از گروگان گیری ابتدا یک دستگاه خودروی "تارا در خیابان فدائیان را سرقت و در یکی از خیابان های همان حوالی دختری ۱۹ ساله را با تهدید اسحله کلت گروگان گرفته بود.

وی گفت: در ادامه این ماجرا پس از طی مسافتی خودروی مزبور به دلیل نامعلومی خاموش شده بود و با توجه به فریادهای دختر جوان، متهم او را با تهدید اسلحه سوار یک دستگاه خودروی جیلی که اعضای یک خانواده سرنشینان آن بودند، کرده بود که با سرعت عمل پلیس دستگیر شد.

سرهنگ نگهبان افزود: از متهم یک قبضه اسلحه کلت کشف شد و متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

منبع: خبرگزاری ایرنا

برچسب‌ها

تبادل نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.