سخنگوی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان زمان تشییع شهدای حادثه تروریستی اصفهان را اعلام کرد.

زمان تشییع شهدای حادثه تروریستی اصفهان اعلام شد

به گزارش قدس آنلاین، روز جمعه روح‌الله حکیمی فر با اشاره به زمان تشییع پیکر مطهر شهدای حادثه تروریستی ۲۵ آبان ماه در میدان نگهبانی خانه اصفهان، اظهار کرد: این مراسم بر اساس تصمیم گیری صورت گرفته روز یکشنبه ۲۹ آبان ماه در اصفهان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه احتمال تغییر زمان تشییع وجود دارد، افزود: تاکنون بر اساس زمان مشخص شده این مراسم از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح از میدان بزرگمهر تا گلستان شهدا برگزار خواهد شد.

سخنگوی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان ادامه داد: فردا(شنبه) نیز مراسم وداع با شهدا در محل شهادت آنها در میدان نگهبانی منطقه خانه اصفهان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ شامگاه چهارشنبه ۲۵ آبان جاری در پی آشوب اغتشاشگران و ایجاد نا امنی در ملک شهر و "خانه اصفهان" ، ۲ نیروی بسیجی حافظ امنیت به نام‌ محمدحسین کریمی و محسن حمیدی که در حال برقراری آرامش و امنیت در فلکه نگهبانی "خانه اصفهان" بودند توسط افراد مسلح ناشناس به شهادت رسیدند.

همچنین در این حمله مسلحانه تعدادی مجروح شدند و به بیمارستان انتقال یافتند که سرهنگ اسماعیل چراغی از ماموران یگان ویژه در زمره مصدومان بود که با وجود تلاش کادر درمان بر اثر جراحت وارده به شهادت رسید.

منبع: ایرنا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.